Stade Lavallois - Clermont Foot 63: bilans bezpośredni i statystyki
Już 16.10.2026 dojdzie do bezpośredniej konfrontacji, w której Stade Lavallois podejmie ekipę Clermont Foot 63. Według algorytmu Euroranking faworytem spotkania jest drużyna Stade Lavallois z szansami wynoszącymi 43%, przy 32% dla ekipy Clermont Foot 63. Ostatnia konfrontacja pomiędzy klubami Clermont Foot 63 i Stade Lavallois miała miejsce 03.01.2026 i zakończyła się wynikiem 4:1. Bilans ostatnich 5 meczów drużyny Stade Lavallois wykazuje 0 zwycięstw, 1 remis i 4 porażki. W pięciu ostatnich meczach drużyna Clermont Foot 63 odnotowała następujące wyniki: 0 zwycięstw, 4 remisy oraz 1 porażka. W klasyfikacji Elo klub Stade Lavallois znajduje się obecnie na poziomie 1326 punktów, a ekipa Clermont Foot 63 ma 1336 punktów.
Nadchodzące mecze Stade Lavallois - Clermont Foot 63
| 16.10.2026 16.10.2026 | Stade Lavallois | 43% | 25% | 32% | Clermont Foot 63 | 2026/27 | Ligue 2 | Kolejka 9 |
| 12.02.2027 12.02.2027 | Clermont Foot 63 | 45% | 25% | 30% | Stade Lavallois | 2026/27 | Ligue 2 | Kolejka 21 |
Procenty są obliczane na podstawie różnicy siły drużyn wynikającej z autorskiego rankingu. Model przelicza tę różnicę na prawdopodobieństwo zwycięstwa każdej ze stron, a szansa na remis zależy od stopnia wyrównania zespołów — im bardziej zbliżony ich poziom, tym większe prawdopodobieństwo podziału punktów.
Forma w ostatnich meczach
| Stade Lavallois | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| 09.10.2026 09.10.2026 | przegrana 2:3 | 🚌 | Pau FC | Ligue 2 | |
| 18.09.2026 18.09.2026 | remis 1:1 | 🏠 | FC Sochaux-Montbéliard | Ligue 2 | |
| 11.09.2026 11.09.2026 | przegrana 2:3 | 🚌 | Dijon FCO | Ligue 2 | |
| 04.09.2026 04.09.2026 | przegrana 1:2 | 🏠 | Red Star Paryż | Ligue 2 | |
| 28.08.2026 28.08.2026 | przegrana 0:3 | 🏠 | Grenoble Foot 38 | Ligue 2 | |
| Clermont Foot 63 | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 10.10.2026 | przegrana 2:3 | 🏠 | Red Star Paryż | Ligue 2 | |
| 18.09.2026 18.09.2026 | remis 1:1 | 🚌 | Grenoble Foot 38 | Ligue 2 | |
| 11.09.2026 11.09.2026 | remis 0:0 | 🏠 | US Boulogne | Ligue 2 | |
| 04.09.2026 04.09.2026 | remis 1:1 | 🚌 | USL Dunkierka | Ligue 2 | |
| 28.08.2026 28.08.2026 | remis 0:0 | 🏠 | FC Sochaux-Montbéliard | Ligue 2 | |
Ranking Elo
| Klub | Elo | Ostatnie zmiany | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 454 |
|
Clermont Foot 63 | 1336 |
10.10.2026 2:3 vs Red Star Paryż Ligue 2 -9.16 |
18.09.2026 1:1 vs Grenoble Foot 38 Ligue 2 +2.67 |
11.09.2026 0:0 vs US Boulogne Ligue 2 -3.61 |
04.09.2026 1:1 vs USL Dunkierka Ligue 2 +2.35 |
28.08.2026 0:0 vs FC Sochaux-Montbéliard Ligue 2 -0.12 |
21.08.2026 1:1 vs Dijon FCO Ligue 2 -1.43 |
14.08.2026 1:3 vs AS Saint-Étienne Ligue 2 -5.10 |
08.08.2026 0:0 vs Stade Reims Ligue 2 +2.62 |
09.05.2026 1:0 vs EA Guingamp Ligue 2 +8.94 |
02.05.2026 2:1 vs Montpellier HSC Ligue 2 +14.94 |
|
| 475 |
|
Stade Lavallois | 1326 |
09.10.2026 2:3 vs Pau FC Ligue 2 -7.76 |
18.09.2026 1:1 vs FC Sochaux-Montbéliard Ligue 2 +0.48 |
11.09.2026 2:3 vs Dijon FCO Ligue 2 -8.10 |
04.09.2026 1:2 vs Red Star Paryż Ligue 2 -10.20 |
28.08.2026 0:3 vs Grenoble Foot 38 Ligue 2 -11.77 |
22.08.2026 1:1 vs FC Metz Ligue 2 +3.94 |
14.08.2026 2:1 vs FC Nantes Ligue 2 +12.09 |
08.08.2026 1:3 vs Rodez AF Ligue 2 -5.25 |
09.05.2026 2:1 vs US Boulogne Ligue 2 +6.52 |
02.05.2026 0:4 vs Troyes AC Ligue 2 -6.17 |
|
Historia meczów Stade Lavallois - Clermont Foot 63
| 03.01.2026 03.01.2026 | Clermont Foot 63 | 4:1 | Stade Lavallois | 2025/26 | Ligue 2 | Kolejka 18 | ||
| 29.08.2025 29.08.2025 | Stade Lavallois | 0:0 | Clermont Foot 63 | 2025/26 | Ligue 2 | Kolejka 4 | ||
| 18.01.2025 18.01.2025 | Clermont Foot 63 | 1:1 | Stade Lavallois | 2024/25 | Ligue 2 | Kolejka 19 | ||
| 29.10.2024 29.10.2024 | Stade Lavallois | 1:2 | Clermont Foot 63 | 2024/25 | Ligue 2 | Kolejka 11 | ||
Często zadawane pytania
Najbliższy mecz pomiędzy drużynami Stade Lavallois oraz Clermont Foot 63 odbędzie się 16.10.2026.
03.01.2026 odbył się mecz Clermont Foot 63 - Stade Lavallois zakończony wynikiem 4:1.