NSÍ Runavík - Skála: bilans bezpośredni i statystyki
Ostatnia konfrontacja pomiędzy klubami Skála i NSÍ Runavík miała miejsce 11.10.2026 i zakończyła się wynikiem 1:2. Bilans ostatnich 5 meczów drużyny NSÍ Runavík wykazuje 3 zwycięstwa, 2 remisy i 0 porażek. W pięciu ostatnich meczach drużyna Skála odnotowała następujące wyniki: 1 zwycięstwo, 3 remisy oraz 1 porażka. W klasyfikacji Elo klub NSÍ Runavík znajduje się obecnie na poziomie 1105 punktów, a ekipa Skála ma 793 punktów.
Forma w ostatnich meczach
| NSÍ Runavík | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.2026 11.10.2026 | wygrana 2:1 | 🚌 | Skála | Liga | |
| 18.09.2026 18.09.2026 | wygrana 2:1 | 🚌 | B36 Tórshavn | Liga | |
| 13.09.2026 13.09.2026 | remis 1:1 | 🏠 | Víkingur Gøta | Liga | |
| 30.08.2026 30.08.2026 | wygrana 3:1 | 🏠 | AB Argir | Liga | |
| 23.08.2026 23.08.2026 | remis 2:2 | 🚌 | KÍ Klaksvík | Liga | |
| Skála | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.2026 11.10.2026 | przegrana 1:2 | 🏠 | NSÍ Runavík | Liga | |
| 18.09.2026 18.09.2026 | remis 2:2 | 🚌 | KÍ Klaksvík | Liga | |
| 13.09.2026 13.09.2026 | remis 2:2 | 🏠 | HB Tórshavn | Liga | |
| 30.08.2026 30.08.2026 | remis 1:1 | 🏠 | 07 Vestur | Liga | |
| 23.08.2026 23.08.2026 | wygrana 1:0 | 🚌 | B68 Toftir | Liga | |
Ranking Elo
Loading...
| Klub | Elo | Ostatnie zmiany | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1055 |
|
NSÍ Runavík | 1105 |
11.10.2026 2:1 vs Skála Liga +3.93 |
18.09.2026 2:1 vs B36 Tórshavn Liga +8.20 |
13.09.2026 1:1 vs Víkingur Gøta Liga -3.04 |
30.08.2026 3:1 vs AB Argir Liga +2.19 |
23.08.2026 2:2 vs KÍ Klaksvík Liga +5.89 |
16.08.2026 4:2 vs EB/Streymur Liga +2.44 |
13.08.2026 2:2 vs FC Lugano Liga Konferencji Eliminacje - Runda 3 +11.50 |
10.08.2026 4:0 vs Skála Liga +2.61 |
06.08.2026 0:2 vs FC Lugano Liga Konferencji Eliminacje - Runda 3 -1.93 |
03.08.2026 1:3 vs HB Tórshavn Liga -8.62 |
|
| 1388 |
|
Skála | 793 |
11.10.2026 1:2 vs NSÍ Runavík Liga -3.93 |
18.09.2026 2:2 vs KÍ Klaksvík Liga +9.08 |
13.09.2026 2:2 vs HB Tórshavn Liga +6.32 |
30.08.2026 1:1 vs 07 Vestur Liga -2.18 |
23.08.2026 1:0 vs B68 Toftir Liga +11.93 |
16.08.2026 2:1 vs Víkingur Gøta Liga +16.39 |
10.08.2026 0:4 vs NSÍ Runavík Liga -2.61 |
02.08.2026 2:3 vs AB Argir Liga -7.56 |
04.07.2026 1:0 vs B68 Toftir Liga +9.10 |
29.06.2026 1:4 vs HB Tórshavn Liga -2.09 |
|
W poprzednich 30 dniach zespół NSÍ Runavík w rankingu Elo zyskał 9.09 pkt. Ta suma może wskazywać na stabilizację formy. Najlepszy rezultat w tym przedziale czasowym to +8.20 pkt po starciu z zespołem B36 Tórshavn (2:1, 18.09.2026), a najgorszy rezultat w tym okresie to -3.04 pkt w starciu z ekipą Víkingur Gøta (1:1, 13.09.2026). W poprzednich 30 dniach zespół Skála w rankingu Elo zyskał 11.47 pkt. Ta suma może wskazywać na poprawę formy. Najlepszy rezultat w tym przedziale czasowym to +9.08 pkt po starciu z zespołem KÍ Klaksvík (2:2, 18.09.2026), a najgorszy rezultat w tym okresie to -3.93 pkt w starciu z ekipą NSÍ Runavík (1:2, 11.10.2026).
Przeczytaj więcej o naszej metodologii »
Historia meczów NSÍ Runavík - Skála
| 11.10.2026 11.10.2026 | Skála | 1:2 | NSÍ Runavík | 2026/27 | Liga | Kolejka 24 | ||
| 10.08.2026 10.08.2026 | NSÍ Runavík | 4:0 | Skála | 2026/27 | Liga | Kolejka 18 | ||
| 26.04.2026 26.04.2026 | Skála | 3:3 | NSÍ Runavík | 2026/27 | Liga | Kolejka 7 | ||
| 20.10.2024 20.10.2024 | Skála | 0:0 | NSÍ Runavík | 2024/25 | Liga | Kolejka 26 | ||
| 10.08.2024 10.08.2024 | NSÍ Runavík | 3:0 | Skála | 2024/25 | Liga | Kolejka 18 | ||
| 16.03.2024 16.03.2024 | NSÍ Runavík | 3:1 | Skála | 2024/25 | Liga | Kolejka 2 | ||
| 11.09.2022 11.09.2022 | Skála | 1:1 | NSÍ Runavík | 2022/23 | Liga | Kolejka 22 | ||
| 21.05.2022 21.05.2022 | Skála | 1:4 | NSÍ Runavík | 2022/23 | Liga | Kolejka 11 | ||
| 01.05.2022 01.05.2022 | NSÍ Runavík | 2:1 | Skála | 2022/23 | Liga | Kolejka 8 | ||
Często zadawane pytania
11.10.2026 odbył się mecz Skála - NSÍ Runavík zakończony wynikiem 1:2.