Inter Escaldes - Atletic Escaldes: bilans bezpośredni i statystyki
Kolejne bezpośrednie spotkanie Inter Escaldes i Atletic Escaldes zaplanowano na 18.10.2026. Szanse na wygraną według modelu Euroranking wynoszą 59% dla zespołu Inter Escaldes i 19% dla ich przeciwnika - Atletic Escaldes. Ostatni mecz Inter Escaldes - Atletic Escaldes odbył się 10.05.2026 i zakończył wynikiem 3:1. Forma zespołu Inter Escaldes w ostatnich 5 spotkaniach zamyka się bilansem: 3 zwycięstwa, 2 remisy oraz 0 przegranych. Jeśli chodzi o formę ekipy Atletic Escaldes, ich bilans z ostatnich pięciu starć to 2 zwycięstwa, 2 remisy i 1 porażka. Aktualny poziom siły obu drużyn mierzy wskaźnik Elo: Inter Escaldes wnosi do zestawienia 1207 punktów, natomiast bilans zespołu Atletic Escaldes to 1067 punktów.
Nadchodzące mecze Inter Escaldes - Atletic Escaldes
| 18.10.2026 18.10.2026 | Inter Escaldes | 59% | 22% | 19% | Atletic Escaldes | 2026/27 | Liga | Kolejka 5 |
| 24.01.2027 24.01.2027 | Atletic Escaldes | 29% | 25% | 46% | Inter Escaldes | 2026/27 | Liga | Kolejka 14 |
| 04.04.2027 04.04.2027 | Inter Escaldes | 59% | 22% | 19% | Atletic Escaldes | 2026/27 | Liga | Kolejka 22 |
Procenty są obliczane na podstawie różnicy siły drużyn wynikającej z autorskiego rankingu. Model przelicza tę różnicę na prawdopodobieństwo zwycięstwa każdej ze stron, a szansa na remis zależy od stopnia wyrównania zespołów — im bardziej zbliżony ich poziom, tym większe prawdopodobieństwo podziału punktów.
Pozycja w rankingu – UEFA
| Klub | 2021/22 | 2022/23 | 2023/24 | 2024/25 | 2025/26 | Razem | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 181 |
|
Inter Escaldes | 1.500 | 1.500 | 1.500 | 1.500 | 1.500 | 7.500 |
| 243 |
|
Atletic Escaldes | 0.000 | 1.000 | 1.500 | 1.000 | 1.500 | 5.000 |
Forma w ostatnich meczach
| Inter Escaldes | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 10.10.2026 | wygrana 4:0 | 🚌 | FC Ordino | Liga | |
| 20.09.2026 20.09.2026 | wygrana 3:0 | 🏠 | Rànger's FC Andorra | Liga | |
| 13.09.2026 13.09.2026 | wygrana 3:0 | 🏠 | CE Carroi | Liga | |
| 06.09.2026 06.09.2026 | remis 2:2 | 🚌 | Esperança d'Andorra | Liga | |
| 27.08.2026 27.08.2026 |
wygrana
0:0
karne
4:2
|
🏠 | Drita Gjilan | Liga Konferencji | |
| Atletic Escaldes | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.2026 11.10.2026 | remis 1:1 | 🏠 | Esperança d'Andorra | Liga | Bilans bezpośredni i porównanie drużyn Atletic Escaldes - Esperança d'Andorra |
| 20.09.2026 20.09.2026 | wygrana 3:0 | 🚌 | Casa Portugal | Liga | |
| 12.09.2026 12.09.2026 | wygrana 4:1 | 🏠 | Sporting Escaldes | Liga | |
| 06.09.2026 06.09.2026 | remis 1:1 | 🚌 | Penya Encarnada d'Andorra | Liga | |
| 30.07.2026 30.07.2026 | przegrana 0:2 | 🏠 | FC Vaduz | Liga Konferencji | |
Ranking Elo
| Klub | Elo | Ostatnie zmiany | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 814 |
|
Inter Escaldes | 1207 |
20.09.2026 3:0 vs Rànger's FC Andorra Liga +4.35 |
13.09.2026 3:0 vs CE Carroi Liga +1.15 |
06.09.2026 2:2 vs Esperança d'Andorra Liga -8.63 |
27.08.2026 0:0 vs Drita Gjilan Liga Konferencji Eliminacje - Play-off -2.34 |
20.08.2026 2:2 vs Drita Gjilan Liga Konferencji Eliminacje - Play-off +0.32 |
13.08.2026 4:0 vs Flora Tallinn Liga Konferencji Eliminacje - Runda 3 +20.60 |
06.08.2026 2:0 vs Flora Tallinn Liga Konferencji Eliminacje - Runda 3 +12.40 |
14.07.2026 1:1 vs Lincoln Red Imps Liga Mistrzów Eliminacje - Runda 1 +1.24 |
07.07.2026 1:3 vs Lincoln Red Imps Liga Mistrzów Eliminacje - Runda 1 -9.66 |
16.05.2026 1:2 vs CE Carroi Liga -18.02 |
|
| 1140 |
|
Atletic Escaldes | 1067 |
20.09.2026 3:0 vs Casa Portugal Liga +6.09 |
12.09.2026 4:1 vs Sporting Escaldes Liga +2.41 |
06.09.2026 1:1 vs Penya Encarnada d'Andorra Liga -3.38 |
30.07.2026 0:2 vs FC Vaduz Liga Konferencji Eliminacje - Runda 2 -3.81 |
23.07.2026 0:4 vs FC Vaduz Liga Konferencji Eliminacje - Runda 2 -2.59 |
16.07.2026 2:1 vs Mornar Bar Liga Konferencji Eliminacje - Runda 1 +11.11 |
09.07.2026 2:1 vs Mornar Bar Liga Konferencji Eliminacje - Runda 1 +7.84 |
17.05.2026 2:0 vs Penya Encarnada d'Andorra Liga +4.38 |
10.05.2026 1:3 vs Inter Escaldes Liga -4.57 |
26.04.2026 3:0 vs CE Carroi Liga +2.44 |
|
Historia meczów Inter Escaldes - Atletic Escaldes
| 10.05.2026 10.05.2026 | Inter Escaldes | 3:1 | Atletic Escaldes | 2025/26 | Liga | Kolejka 26 | ||
| 25.01.2026 25.01.2026 | Atletic Escaldes | 0:1 | Inter Escaldes | 2025/26 | Liga | Kolejka 15 | ||
| 23.11.2025 23.11.2025 | Inter Escaldes | 1:0 | Atletic Escaldes | 2025/26 | Liga | Kolejka 9 | ||
| 08.03.2025 08.03.2025 | Inter Escaldes | 0:0 | Atletic Escaldes | 2024/25 | Liga | Kolejka 20 | ||
| 08.12.2024 08.12.2024 | Inter Escaldes | 0:0 | Atletic Escaldes | 2024/25 | Liga | Kolejka 11 | ||
| 24.11.2024 24.11.2024 | Atletic Escaldes | 3:1 | Inter Escaldes | 2024/25 | Liga | Kolejka 9 | ||
| 28.04.2024 28.04.2024 | Atletic Escaldes | 2:0 | Inter Escaldes | 2023/24 | Liga | Kolejka 24 | ||
| 17.02.2024 17.02.2024 | Atletic Escaldes | 2:1 | Inter Escaldes | 2023/24 | Liga | Kolejka 17 | ||
| 08.10.2023 08.10.2023 | Inter Escaldes | 1:0 | Atletic Escaldes | 2023/24 | Liga | Kolejka 4 | ||
| 21.05.2023 21.05.2023 | Atletic Escaldes | 1:2 | Inter Escaldes | 2022/23 | Liga | Kolejka 28 | ||
| 05.03.2023 05.03.2023 | Atletic Escaldes | 1:2 | Inter Escaldes | 2022/23 | Liga | Kolejka 20 | ||
| 11.12.2022 11.12.2022 | Atletic Escaldes | 2:2 | Inter Escaldes | 2022/23 | Liga | Kolejka 13 | ||
| 09.10.2022 09.10.2022 | Atletic Escaldes | 2:1 | Inter Escaldes | 2022/23 | Liga | Kolejka 4 | ||
| 20.02.2022 20.02.2022 | Inter Escaldes | 2:1 | Atletic Escaldes | 2021/22 | Liga | Kolejka 16 | ||
| 28.11.2021 28.11.2021 | Atletic Escaldes | 1:1 | Inter Escaldes | 2021/22 | Liga | Kolejka 9 | ||
| 26.09.2021 26.09.2021 | Inter Escaldes | 0:0 | Atletic Escaldes | 2021/22 | Liga | Kolejka 2 | ||
Często zadawane pytania
Najbliższy mecz pomiędzy drużynami Inter Escaldes oraz Atletic Escaldes odbędzie się 18.10.2026.
10.05.2026 odbył się mecz Inter Escaldes - Atletic Escaldes zakończony wynikiem 3:1.