Union Saint-Gilloise - Cercle Brugge: bilans bezpośredni i statystyki
W dniu 25.10.2026 dojdzie do pojedynku, w którym zespół Union Saint-Gilloise stanie do rywalizacji z drużyną Cercle Brugge. Model Euroranking przewiduje Union Saint-Gilloise 71% szans na zwycięstwo, podczas gdy prawdopodobieństwo wygranej ekipy Cercle Brugge wynosi 7%. Poprzedni mecz pomiędzy Cercle Brugge a Union Saint-Gilloise rozegrano 26.12.2025 i zakończył się rezultatem 1:1. W ostatnich pięciu spotkaniach ekipa Union Saint-Gilloise wywalczyła 4 zwycięstwa, pozostałe wyniki to 1 remis oraz 0 porażek. Ostatnie pięć występów klubu Cercle Brugge to 0 zwycięstw, 1 remis i 4 porażki. W bieżącym zestawieniu rankingowym Elo zespół Union Saint-Gilloise posiada dorobek 1715 punktów, z kolei drużyna Cercle Brugge gromadzi aktualnie 1364 punktów.
Nadchodzące mecze Union Saint-Gilloise - Cercle Brugge
| 25.10.2026 25.10.2026 | Union Saint-Gilloise | 71% | 22% | 7% | Cercle Brugge | 2026/27 | Jupiler Pro League | Kolejka 9 |
| 13.03.2027 13.03.2027 | Cercle Brugge | 12% | 23% | 65% | Union Saint-Gilloise | 2026/27 | Jupiler Pro League | Kolejka 25 |
Procenty są obliczane na podstawie różnicy siły drużyn wynikającej z autorskiego rankingu. Model przelicza tę różnicę na prawdopodobieństwo zwycięstwa każdej ze stron, a szansa na remis zależy od stopnia wyrównania zespołów — im bardziej zbliżony ich poziom, tym większe prawdopodobieństwo podziału punktów.
Pozycja w rankingu – UEFA
| Klub | 2021/22 | 2022/23 | 2023/24 | 2024/25 | 2025/26 | Razem | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 54 |
|
Union Saint-Gilloise | 0.000 | 19.000 | 8.000 | 9.000 | 12.000 | 48.000 |
| 125 |
|
Cercle Brugge | 0.000 | 0.000 | 0.000 | 12.750 | 0.000 | 12.750 |
Forma w ostatnich meczach
| Union Saint-Gilloise | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.2026 11.10.2026 | remis 1:1 | 🏠 | Oud-Heverlee Leuven | Jupiler Pro League | Bilans bezpośredni i porównanie drużyn Union Saint-Gilloise - Oud-Heverlee Leuven |
| 20.09.2026 20.09.2026 | wygrana 2:0 | 🚌 | Royal Antwerpia | Jupiler Pro League | |
| 17.09.2026 17.09.2026 | wygrana 3:0 | 🚌 | Viktoria Pilzno | Liga Europy | |
| 12.09.2026 12.09.2026 | wygrana 5:0 | 🏠 | Lommel SK | Jupiler Pro League | |
| 05.09.2026 05.09.2026 | wygrana 3:2 | 🚌 | Royal Charleroi | Jupiler Pro League | |
| Cercle Brugge | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 10.10.2026 | przegrana 1:2 | 🏠 | Anderlecht Bruksela | Jupiler Pro League | Bilans bezpośredni i porównanie drużyn Cercle Brugge - Anderlecht Bruksela |
| 19.09.2026 19.09.2026 | przegrana 2:3 | 🚌 | Royal Charleroi | Jupiler Pro League | |
| 12.09.2026 12.09.2026 | remis 1:1 | 🚌 | Oud-Heverlee Leuven | Jupiler Pro League | |
| 06.09.2026 06.09.2026 | przegrana 0:3 | 🏠 | KAA Gent | Jupiler Pro League | |
| 29.08.2026 29.08.2026 | przegrana 0:1 | 🏠 | Lommel SK | Jupiler Pro League | |
Ranking Elo
| Klub | Elo | Ostatnie zmiany | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31 |
|
Union Saint-Gilloise | 1715 |
20.09.2026 2:0 vs Royal Antwerpia Jupiler Pro League +4.34 |
17.09.2026 3:0 vs Viktoria Pilzno Liga Europy Faza ligowa +11.35 |
12.09.2026 5:0 vs Lommel SK Jupiler Pro League +1.83 |
05.09.2026 3:2 vs Royal Charleroi Jupiler Pro League +5.94 |
02.09.2026 3:0 vs Sint-Truidense VV Jupiler Pro League +7.11 |
30.08.2026 3:0 vs Anderlecht Bruksela Jupiler Pro League +4.86 |
15.08.2026 0:0 vs Zulte Waregem Jupiler Pro League -7.54 |
11.08.2026 2:3 vs FK Bodo/Glimt Liga Mistrzów Eliminacje - Runda 3 -7.54 |
08.08.2026 5:1 vs KVC Westerlo Jupiler Pro League +5.87 |
04.08.2026 3:3 vs FK Bodo/Glimt Liga Mistrzów Eliminacje - Runda 3 -4.68 |
|
| 389 |
|
Cercle Brugge | 1364 |
10.10.2026 1:2 vs Anderlecht Bruksela Jupiler Pro League -7.00 |
19.09.2026 2:3 vs Royal Charleroi Jupiler Pro League -5.48 |
12.09.2026 1:1 vs Oud-Heverlee Leuven Jupiler Pro League +0.61 |
06.09.2026 0:3 vs KAA Gent Jupiler Pro League -8.32 |
29.08.2026 0:1 vs Lommel SK Jupiler Pro League -14.16 |
23.08.2026 0:1 vs Club Brugge Jupiler Pro League -1.96 |
14.08.2026 3:3 vs Sint-Truidense VV Jupiler Pro League +1.43 |
08.08.2026 2:2 vs Standard Liège Jupiler Pro League +3.08 |
09.05.2026 1:4 vs RAAL La Louvière Jupiler Pro League -12.53 |
01.05.2026 2:3 vs Zulte Waregem Jupiler Pro League -13.01 |
|
Historia meczów Union Saint-Gilloise - Cercle Brugge
| 26.12.2025 26.12.2025 | Cercle Brugge | 1:1 | Union Saint-Gilloise | 2025/26 | Jupiler Pro League | Kolejka 20 | ||
| 22.11.2025 22.11.2025 | Union Saint-Gilloise | 2:0 | Cercle Brugge | 2025/26 | Jupiler Pro League | Kolejka 15 | ||
| 08.12.2024 08.12.2024 | Cercle Brugge | 0:0 | Union Saint-Gilloise | 2024/25 | Jupiler Pro League | Kolejka 17 | ||
| 27.10.2024 27.10.2024 | Union Saint-Gilloise | 1:3 | Cercle Brugge | 2024/25 | Jupiler Pro League | Kolejka 12 | ||
| 19.05.2024 19.05.2024 | Cercle Brugge | 1:2 | Union Saint-Gilloise | 2023/24 | Jupiler Pro League | Kolejka 39 | ||
| 07.04.2024 07.04.2024 | Union Saint-Gilloise | 2:3 | Cercle Brugge | 2023/24 | Jupiler Pro League | Kolejka 32 | ||
| 03.12.2023 03.12.2023 | Union Saint-Gilloise | 2:1 | Cercle Brugge | 2023/24 | Jupiler Pro League | Kolejka 16 | ||
| 24.09.2023 24.09.2023 | Cercle Brugge | 0:2 | Union Saint-Gilloise | 2023/24 | Jupiler Pro League | Kolejka 8 | ||
| 18.01.2023 18.01.2023 | Cercle Brugge | 1:1 | Union Saint-Gilloise | 2022/23 | Jupiler Pro League | Kolejka 21 | ||
| 09.10.2022 09.10.2022 | Union Saint-Gilloise | 2:1 | Cercle Brugge | 2022/23 | Jupiler Pro League | Kolejka 11 | ||
| 18.12.2021 18.12.2021 | Union Saint-Gilloise | 3:2 | Cercle Brugge | 2021/22 | Jupiler Pro League | Kolejka 20 | ||
| 02.10.2021 02.10.2021 | Cercle Brugge | 0:3 | Union Saint-Gilloise | 2021/22 | Jupiler Pro League | Kolejka 10 | ||
Często zadawane pytania
Najbliższy mecz pomiędzy drużynami Union Saint-Gilloise oraz Cercle Brugge odbędzie się 25.10.2026.
26.12.2025 odbył się mecz Cercle Brugge - Union Saint-Gilloise zakończony wynikiem 1:1.