Club Brugge - RAAL La Louvière: bilans bezpośredni i statystyki
Ostatnia konfrontacja pomiędzy klubami RAAL La Louvière i Club Brugge miała miejsce 10.10.2026 i zakończyła się wynikiem 1:4. Bilans ostatnich 5 meczów drużyny Club Brugge wykazuje 4 zwycięstwa, 0 remisów i 1 porażka. W pięciu ostatnich meczach drużyna RAAL La Louvière odnotowała następujące wyniki: 1 zwycięstwo, 1 remis oraz 3 porażki. W klasyfikacji Elo klub Club Brugge znajduje się obecnie na poziomie 1708 punktów, a ekipa RAAL La Louvière ma 1259 punktów.
Nadchodzące mecze Club Brugge - RAAL La Louvière
| 23.01.2027 23.01.2027 | Club Brugge | 74% | 22% | 4% | RAAL La Louvière | 2026/27 | Jupiler Pro League | Kolejka 18 |
Procenty są obliczane na podstawie różnicy siły drużyn wynikającej z autorskiego rankingu. Model przelicza tę różnicę na prawdopodobieństwo zwycięstwa każdej ze stron, a szansa na remis zależy od stopnia wyrównania zespołów — im bardziej zbliżony ich poziom, tym większe prawdopodobieństwo podziału punktów.
Forma w ostatnich meczach
| Club Brugge | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 10.10.2026 | wygrana 4:1 | 🚌 | RAAL La Louvière | Jupiler Pro League | |
| 20.09.2026 20.09.2026 | wygrana 3:0 | 🏠 | KRC Genk | Jupiler Pro League | |
| 13.09.2026 13.09.2026 | wygrana 3:1 | 🏠 | Royal Antwerpia | Jupiler Pro League | |
| 08.09.2026 08.09.2026 | przegrana 2:3 | 🏠 | Aston Villa | Liga Mistrzów | Bilans bezpośredni i porównanie drużyn Club Brugge - Aston Villa |
| 04.09.2026 04.09.2026 | wygrana 1:0 | 🚌 | Lommel SK | Jupiler Pro League | |
| RAAL La Louvière | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 10.10.2026 | przegrana 1:4 | 🏠 | Club Brugge | Jupiler Pro League | |
| 19.09.2026 19.09.2026 | przegrana 0:2 | 🚌 | Oud-Heverlee Leuven | Jupiler Pro League | |
| 13.09.2026 13.09.2026 | wygrana 3:0 | 🏠 | KV Kortrijk | Jupiler Pro League | |
| 05.09.2026 05.09.2026 | przegrana 0:4 | 🚌 | Sint-Truidense VV | Jupiler Pro League | |
| 29.08.2026 29.08.2026 | remis 2:2 | 🏠 | KV Mechelen | Jupiler Pro League | |
Ranking Elo
| Klub | Elo | Ostatnie zmiany | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 34 |
|
Club Brugge | 1708 |
10.10.2026 4:1 vs RAAL La Louvière Jupiler Pro League +1.97 |
20.09.2026 3:0 vs KRC Genk Jupiler Pro League +4.63 |
13.09.2026 3:1 vs Royal Antwerpia Jupiler Pro League +2.63 |
08.09.2026 2:3 vs Aston Villa Liga Mistrzów -17.67 |
04.09.2026 1:0 vs Lommel SK Jupiler Pro League +2.54 |
30.08.2026 1:2 vs KAA Gent Jupiler Pro League -14.86 |
23.08.2026 1:0 vs Cercle Brugge Jupiler Pro League +1.96 |
15.08.2026 3:0 vs Oud-Heverlee Leuven Jupiler Pro League +3.07 |
07.08.2026 3:0 vs KV Kortrijk Jupiler Pro League +1.48 |
24.05.2026 5:0 vs KAA Gent Jupiler Pro League +3.59 |
|
| 661 |
|
RAAL La Louvière | 1259 |
10.10.2026 1:4 vs Club Brugge Jupiler Pro League -1.97 |
19.09.2026 0:2 vs Oud-Heverlee Leuven Jupiler Pro League -6.44 |
13.09.2026 3:0 vs KV Kortrijk Jupiler Pro League +9.85 |
05.09.2026 0:4 vs Sint-Truidense VV Jupiler Pro League -3.54 |
29.08.2026 2:2 vs KV Mechelen Jupiler Pro League +2.92 |
21.08.2026 0:2 vs Standard Liège Jupiler Pro League -3.96 |
16.08.2026 1:2 vs KAA Gent Jupiler Pro League -6.08 |
09.08.2026 1:2 vs Anderlecht Bruksela Jupiler Pro League -2.87 |
09.05.2026 4:1 vs Cercle Brugge Jupiler Pro League +12.53 |
03.05.2026 1:2 vs FCV Dender EH Jupiler Pro League -7.70 |
|
Historia meczów Club Brugge - RAAL La Louvière
| 10.10.2026 10.10.2026 | RAAL La Louvière | 1:4 | Club Brugge | 2026/27 | Jupiler Pro League | Kolejka 8 | ||
| 16.01.2026 16.01.2026 | Club Brugge | 2:3 | RAAL La Louvière | 2025/26 | Jupiler Pro League | Kolejka 21 | ||
| 13.09.2025 13.09.2025 | RAAL La Louvière | 1:0 | Club Brugge | 2025/26 | Jupiler Pro League | Kolejka 7 | ||
Często zadawane pytania
Najbliższy mecz pomiędzy drużynami Club Brugge oraz RAAL La Louvière odbędzie się 23.01.2027.
10.10.2026 odbył się mecz RAAL La Louvière - Club Brugge zakończony wynikiem 1:4.