Club Brugge - Sint-Truidense VV: bilans bezpośredni i statystyki
Już 25.10.2026 dojdzie do bezpośredniej konfrontacji, w której Club Brugge podejmie ekipę Sint-Truidense VV. Według algorytmu Euroranking faworytem spotkania jest drużyna Club Brugge z szansami wynoszącymi 65%, przy 12% dla ekipy Sint-Truidense VV. Ostatnia konfrontacja pomiędzy klubami Club Brugge i Sint-Truidense VV miała miejsce 09.05.2026 i zakończyła się wynikiem 2:0. Bilans ostatnich 5 meczów drużyny Club Brugge wykazuje 4 zwycięstwa, 0 remisów i 1 porażka. W pięciu ostatnich meczach drużyna Sint-Truidense VV odnotowała następujące wyniki: 1 zwycięstwo, 0 remisów oraz 4 porażki. W klasyfikacji Elo klub Club Brugge znajduje się obecnie na poziomie 1708 punktów, a ekipa Sint-Truidense VV ma 1477 punktów.
Nadchodzące mecze Club Brugge - Sint-Truidense VV
| 25.10.2026 25.10.2026 | Club Brugge | 65% | 23% | 12% | Sint-Truidense VV | 2026/27 | Jupiler Pro League | Kolejka 9 |
| 15.05.2027 15.05.2027 | Sint-Truidense VV | 21% | 23% | 56% | Club Brugge | 2026/27 | Jupiler Pro League | Kolejka 33 |
Procenty są obliczane na podstawie różnicy siły drużyn wynikającej z autorskiego rankingu. Model przelicza tę różnicę na prawdopodobieństwo zwycięstwa każdej ze stron, a szansa na remis zależy od stopnia wyrównania zespołów — im bardziej zbliżony ich poziom, tym większe prawdopodobieństwo podziału punktów.
Forma w ostatnich meczach
| Club Brugge | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 10.10.2026 | wygrana 4:1 | 🚌 | RAAL La Louvière | Jupiler Pro League | |
| 20.09.2026 20.09.2026 | wygrana 3:0 | 🏠 | KRC Genk | Jupiler Pro League | |
| 13.09.2026 13.09.2026 | wygrana 3:1 | 🏠 | Royal Antwerpia | Jupiler Pro League | |
| 08.09.2026 08.09.2026 | przegrana 2:3 | 🏠 | Aston Villa | Liga Mistrzów | Bilans bezpośredni i porównanie drużyn Club Brugge - Aston Villa |
| 04.09.2026 04.09.2026 | wygrana 1:0 | 🚌 | Lommel SK | Jupiler Pro League | |
| Sint-Truidense VV | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.2026 11.10.2026 | przegrana 3:4 | 🚌 | KV Mechelen | Jupiler Pro League | Bilans bezpośredni i porównanie drużyn KV Mechelen - Sint-Truidense VV |
| 20.09.2026 20.09.2026 | przegrana 0:2 | 🏠 | KVC Westerlo | Jupiler Pro League | |
| 12.09.2026 12.09.2026 | przegrana 0:2 | 🚌 | SK Beveren | Jupiler Pro League | |
| 05.09.2026 05.09.2026 | wygrana 4:0 | 🏠 | RAAL La Louvière | Jupiler Pro League | |
| 02.09.2026 02.09.2026 | przegrana 0:3 | 🏠 | Union Saint-Gilloise | Jupiler Pro League | |
Ranking Elo
| Klub | Elo | Ostatnie zmiany | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 34 |
|
Club Brugge | 1708 |
10.10.2026 4:1 vs RAAL La Louvière Jupiler Pro League +1.97 |
20.09.2026 3:0 vs KRC Genk Jupiler Pro League +4.63 |
13.09.2026 3:1 vs Royal Antwerpia Jupiler Pro League +2.63 |
08.09.2026 2:3 vs Aston Villa Liga Mistrzów -17.67 |
04.09.2026 1:0 vs Lommel SK Jupiler Pro League +2.54 |
30.08.2026 1:2 vs KAA Gent Jupiler Pro League -14.86 |
23.08.2026 1:0 vs Cercle Brugge Jupiler Pro League +1.96 |
15.08.2026 3:0 vs Oud-Heverlee Leuven Jupiler Pro League +3.07 |
07.08.2026 3:0 vs KV Kortrijk Jupiler Pro League +1.48 |
24.05.2026 5:0 vs KAA Gent Jupiler Pro League +3.59 |
|
| 177 |
|
Sint-Truidense VV | 1477 |
11.10.2026 3:4 vs KV Mechelen Jupiler Pro League -10.91 |
20.09.2026 0:2 vs KVC Westerlo Jupiler Pro League -13.81 |
12.09.2026 0:2 vs SK Beveren Jupiler Pro League -16.07 |
05.09.2026 4:0 vs RAAL La Louvière Jupiler Pro League +3.54 |
02.09.2026 0:3 vs Union Saint-Gilloise Jupiler Pro League -7.11 |
30.08.2026 4:1 vs Royal Antwerpia Jupiler Pro League +9.90 |
27.08.2026 2:4 vs Omonia Nikozja Liga Europy Eliminacje - Play-off -9.72 |
20.08.2026 1:0 vs Omonia Nikozja Liga Europy Eliminacje - Play-off +13.06 |
14.08.2026 3:3 vs Cercle Brugge Jupiler Pro League -1.43 |
08.08.2026 1:1 vs Lommel SK Jupiler Pro League -6.76 |
|
Historia meczów Club Brugge - Sint-Truidense VV
| 09.05.2026 09.05.2026 | Club Brugge | 2:0 | Sint-Truidense VV | 2025/26 | Jupiler Pro League | Kolejka 37 | ||
| 11.04.2026 11.04.2026 | Sint-Truidense VV | 1:2 | Club Brugge | 2025/26 | Jupiler Pro League | Kolejka 32 | ||
| 06.12.2025 06.12.2025 | Sint-Truidense VV | 3:2 | Club Brugge | 2025/26 | Jupiler Pro League | Kolejka 17 | ||
| 21.09.2025 21.09.2025 | Club Brugge | 2:0 | Sint-Truidense VV | 2025/26 | Jupiler Pro League | Kolejka 8 | ||
| 15.02.2025 15.02.2025 | Sint-Truidense VV | 2:2 | Club Brugge | 2024/25 | Jupiler Pro League | Kolejka 26 | ||
| 23.11.2024 23.11.2024 | Club Brugge | 7:0 | Sint-Truidense VV | 2024/25 | Jupiler Pro League | Kolejka 15 | ||
| 17.03.2024 17.03.2024 | Sint-Truidense VV | 2:1 | Club Brugge | 2023/24 | Jupiler Pro League | Kolejka 30 | ||
| 01.10.2023 01.10.2023 | Club Brugge | 1:1 | Sint-Truidense VV | 2023/24 | Jupiler Pro League | Kolejka 9 | ||
| 19.01.2023 19.01.2023 | Sint-Truidense VV | 1:1 | Club Brugge | 2022/23 | Jupiler Pro League | Kolejka 21 | ||
| 21.12.2022 21.12.2022 | Club Brugge | 1:4 | Sint-Truidense VV | 2022/23 | Puchar krajowy | 1/8 finału | ||
| 19.10.2022 19.10.2022 | Club Brugge | 3:0 | Sint-Truidense VV | 2022/23 | Jupiler Pro League | Kolejka 13 | ||
| 15.01.2022 15.01.2022 | Club Brugge | 2:0 | Sint-Truidense VV | 2021/22 | Jupiler Pro League | Kolejka 22 | ||
| 30.10.2021 30.10.2021 | Sint-Truidense VV | 1:2 | Club Brugge | 2021/22 | Jupiler Pro League | Kolejka 13 | ||
Często zadawane pytania
Najbliższy mecz pomiędzy drużynami Club Brugge oraz Sint-Truidense VV odbędzie się 25.10.2026.
09.05.2026 odbył się mecz Club Brugge - Sint-Truidense VV zakończony wynikiem 2:0.