Larne FC - Crusaders FC: bilans bezpośredni i statystyki
W ostatnim bezpośrednim meczu Crusaders FC i Larne FC zmierzyły się 10.10.2026, a spotkanie zakończyło się wynikiem 0:3. Ostatnie mecze zespołu Larne FC to 5 wygranych, 0 remisów i 0 przegranych. Ostatnie pięć wyników klubu Crusaders FC to 2 zwycięstwa, a także 0 remisów oraz 3 porażki. Klub Larne FC legitymuje się obecnie oceną Elo na poziomie 1296 punktów, natomiast drużyna Crusaders FC ma 1056 punktów.
Nadchodzące mecze Larne FC - Crusaders FC
| 12.12.2026 12.12.2026 | Larne FC | 66% | 22% | 12% | Crusaders FC | 2026/27 | Liga | Kolejka 20 |
| 23.01.2027 23.01.2027 | Larne FC | 66% | 22% | 12% | Crusaders FC | 2026/27 | Liga | Kolejka 26 |
Procenty są obliczane na podstawie różnicy siły drużyn wynikającej z autorskiego rankingu. Model przelicza tę różnicę na prawdopodobieństwo zwycięstwa każdej ze stron, a szansa na remis zależy od stopnia wyrównania zespołów — im bardziej zbliżony ich poziom, tym większe prawdopodobieństwo podziału punktów.
Pozycja w rankingu – UEFA
| Klub | 2021/22 | 2022/23 | 2023/24 | 2024/25 | 2025/26 | Razem | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 164 |
|
Larne FC | 2.000 | 1.000 | 1.500 | 2.500 | 2.000 | 9.000 |
| 265 |
|
Crusaders FC | 0.000 | 1.500 | 1.500 | 1.000 | 0.000 | 4.000 |
Forma w ostatnich meczach
| Larne FC | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 10.10.2026 | wygrana 3:0 | 🚌 | Crusaders FC | Liga | |
| 19.09.2026 19.09.2026 | wygrana 5:2 | 🚌 | Carrick Rangers | Liga | |
| 15.09.2026 15.09.2026 | wygrana 2:0 | 🏠 | Cliftonville FC | Liga | |
| 12.09.2026 12.09.2026 | wygrana 2:0 | 🚌 | Portadown FC | Liga | |
| 08.09.2026 08.09.2026 | wygrana 1:0 | 🏠 | Bangor FC | Liga | |
| Crusaders FC | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 10.10.2026 | przegrana 0:3 | 🏠 | Larne FC | Liga | |
| 03.10.2026 03.10.2026 | przegrana 0:4 | 🚌 | Carrick Rangers | Liga | |
| 26.09.2026 26.09.2026 | wygrana 2:1 | 🏠 | Bangor FC | Liga | |
| 19.09.2026 19.09.2026 | przegrana 0:1 | 🚌 | Linfield FC | Liga | |
| 15.09.2026 15.09.2026 | wygrana 3:0 | 🏠 | Dungannon Swifts | Liga | |
Ranking Elo
| Klub | Elo | Ostatnie zmiany | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 552 |
|
Larne FC | 1296 |
10.10.2026 3:0 vs Crusaders FC Liga +5.48 |
19.09.2026 5:2 vs Carrick Rangers Liga +5.83 |
15.09.2026 2:0 vs Cliftonville FC Liga +4.72 |
12.09.2026 2:0 vs Portadown FC Liga +4.75 |
08.09.2026 1:0 vs Bangor FC Liga +2.30 |
04.09.2026 2:1 vs Glentoran FC Liga +6.98 |
27.08.2026 0:3 vs Lincoln Red Imps Liga Konferencji Eliminacje - Play-off -13.86 |
20.08.2026 2:0 vs Lincoln Red Imps Liga Konferencji Eliminacje - Play-off +13.32 |
15.08.2026 0:0 vs Coleraine FC Liga +0.89 |
11.08.2026 1:2 vs Iberia 1999 Tbilisi Liga Europy Eliminacje - Runda 3 -7.30 |
|
| 1163 |
|
Crusaders FC | 1056 |
10.10.2026 0:3 vs Larne FC Liga -5.48 |
03.10.2026 0:4 vs Carrick Rangers Liga -10.80 |
26.09.2026 2:1 vs Bangor FC Liga +6.34 |
19.09.2026 0:1 vs Linfield FC Liga -4.65 |
15.09.2026 3:0 vs Dungannon Swifts Liga +9.24 |
05.09.2026 1:4 vs Coleraine FC Liga -3.95 |
29.08.2026 2:1 vs Glentoran FC Liga +16.07 |
22.08.2026 3:2 vs Portadown FC Liga +8.04 |
15.08.2026 2:1 vs Ballymena United Liga +8.10 |
07.08.2026 1:2 vs Cliftonville FC Liga -6.03 |
|
Historia meczów Larne FC - Crusaders FC
| 10.10.2026 10.10.2026 | Crusaders FC | 0:3 | Larne FC | 2026/27 | Liga | Kolejka 11 | ||
| 31.01.2026 31.01.2026 | Crusaders FC | 2:4 | Larne FC | 2025/26 | Liga | Kolejka 27 | ||
| 20.12.2025 20.12.2025 | Crusaders FC | 0:1 | Larne FC | 2025/26 | Liga | Kolejka 21 | ||
| 16.09.2025 16.09.2025 | Larne FC | 4:0 | Crusaders FC | 2025/26 | Liga | Kolejka 2 | ||
| 05.04.2025 05.04.2025 | Crusaders FC | 2:2 | Larne FC | 2024/25 | Liga | Kolejka 35 | ||
| 08.02.2025 08.02.2025 | Larne FC | 0:1 | Crusaders FC | 2024/25 | Liga | Kolejka 28 | ||
| 07.01.2025 07.01.2025 | Crusaders FC | 1:3 | Larne FC | 2024/25 | Liga | Kolejka 2 | ||
| 19.10.2024 19.10.2024 | Larne FC | 1:1 | Crusaders FC | 2024/25 | Liga | Kolejka 13 | ||
| 06.04.2024 06.04.2024 | Larne FC | 0:1 | Crusaders FC | 2023/24 | Liga | Kolejka 34 | ||
| 12.01.2024 12.01.2024 | Crusaders FC | 0:2 | Larne FC | 2023/24 | Liga | Kolejka 25 | ||
| 15.12.2023 15.12.2023 | Crusaders FC | 0:3 | Larne FC | 2023/24 | Liga | Kolejka 21 | ||
| 06.10.2023 06.10.2023 | Larne FC | 1:1 | Crusaders FC | 2023/24 | Liga | Kolejka 11 | ||
| 14.04.2023 14.04.2023 | Crusaders FC | 0:2 | Larne FC | 2022/23 | Liga | Kolejka 36 | ||
| 21.01.2023 21.01.2023 | Larne FC | 0:0 | Crusaders FC | 2022/23 | Liga | Kolejka 24 | ||
| 04.11.2022 04.11.2022 | Larne FC | 4:1 | Crusaders FC | 2022/23 | Liga | Kolejka 14 | ||
| 02.09.2022 02.09.2022 | Crusaders FC | 1:1 | Larne FC | 2022/23 | Liga | Kolejka 5 | ||
| 30.04.2022 30.04.2022 | Crusaders FC | 1:2 | Larne FC | 2021/22 | Liga | Kolejka 38 | ||
| 12.02.2022 12.02.2022 | Larne FC | 1:2 | Crusaders FC | 2021/22 | Liga | Kolejka 27 | ||
| 05.11.2021 05.11.2021 | Larne FC | 1:0 | Crusaders FC | 2021/22 | Liga | Kolejka 12 | ||
| 18.09.2021 18.09.2021 | Crusaders FC | 1:0 | Larne FC | 2021/22 | Liga | Kolejka 5 | ||
Często zadawane pytania
Najbliższy mecz pomiędzy drużynami Larne FC oraz Crusaders FC odbędzie się 12.12.2026.
10.10.2026 odbył się mecz Crusaders FC - Larne FC zakończony wynikiem 0:3.