FC Sion - Servette FC: bilans bezpośredni i statystyki
Servette FC oraz FC Sion po raz ostatni spotkały się 10.10.2026, a końcowy wynik tego meczu to 3:0. Ostatnia seria pięciu pojedynków w wykonaniu klubu FC Sion to 3 wygrane, 1 remis i 1 porażka. Dla porównania, klub Servette FC w ostatnich 5 meczach zanotował następujący bilans: 3 wygrane, 0 remisów oraz 2 przegrane. Różnica potencjałów w rankingu Elo wynosi 35 punktów – FC Sion ma na koncie 1443 pkt, a Servette FC legitymuje się wynikiem 1408 pkt.
Nadchodzące mecze FC Sion - Servette FC
| 21.11.2026 21.11.2026 | FC Sion | 48% | 24% | 28% | Servette FC | 2026/27 | Swiss Super League | Kolejka 14 |
Procenty są obliczane na podstawie różnicy siły drużyn wynikającej z autorskiego rankingu. Model przelicza tę różnicę na prawdopodobieństwo zwycięstwa każdej ze stron, a szansa na remis zależy od stopnia wyrównania zespołów — im bardziej zbliżony ich poziom, tym większe prawdopodobieństwo podziału punktów.
Forma w ostatnich meczach
| FC Sion | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 10.10.2026 | przegrana 0:3 | 🚌 | Servette FC | Swiss Super League | Bilans bezpośredni i porównanie drużyn Servette FC - FC Sion |
| 19.09.2026 19.09.2026 | remis 1:1 | 🏠 | FC Zurych | Swiss Super League | |
| 15.09.2026 15.09.2026 | wygrana 5:2 | 🚌 | Grasshopper Zurych | Swiss Super League | |
| 12.09.2026 12.09.2026 | wygrana 3:0 | 🚌 | FC Sankt Gallen | Swiss Super League | |
| 06.09.2026 06.09.2026 | wygrana 3:2 | 🏠 | FC Thun | Swiss Super League | |
| Servette FC | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 10.10.2026 | wygrana 3:0 | 🏠 | FC Sion | Swiss Super League | Bilans bezpośredni i porównanie drużyn Servette FC - FC Sion |
| 19.09.2026 19.09.2026 | przegrana 2:3 | 🚌 | Young Boys Berno | Swiss Super League | |
| 16.09.2026 16.09.2026 | wygrana 4:2 | 🚌 | FC Thun | Swiss Super League | |
| 13.09.2026 13.09.2026 | wygrana 1:0 | 🚌 | FC Lausanne-Sport | Swiss Super League | |
| 06.09.2026 06.09.2026 | przegrana 0:2 | 🏠 | FC Sankt Gallen | Swiss Super League | |
Ranking Elo
| Klub | Elo | Ostatnie zmiany | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 228 |
|
FC Sion | 1443 |
10.10.2026 0:3 vs Servette FC Swiss Super League -9.83 |
19.09.2026 1:1 vs FC Zurych Swiss Super League -5.68 |
15.09.2026 5:2 vs Grasshopper Zurych Swiss Super League +6.80 |
12.09.2026 3:0 vs FC Sankt Gallen Swiss Super League +12.36 |
06.09.2026 3:2 vs FC Thun Swiss Super League +8.02 |
03.09.2026 2:1 vs FC Basel Swiss Super League +11.73 |
30.08.2026 1:2 vs FC Lugano Swiss Super League -10.12 |
27.08.2026 3:5 vs Ajax Amsterdam Liga Konferencji Eliminacje - Play-off -5.84 |
20.08.2026 2:4 vs Ajax Amsterdam Liga Konferencji Eliminacje - Play-off -9.88 |
13.08.2026 2:1 vs Noah Erywań Liga Konferencji Eliminacje - Runda 3 +12.03 |
|
| 300 |
|
Servette FC | 1408 |
10.10.2026 3:0 vs FC Sion Swiss Super League +9.83 |
19.09.2026 2:3 vs Young Boys Berno Swiss Super League -6.58 |
16.09.2026 4:2 vs FC Thun Swiss Super League +11.84 |
13.09.2026 1:0 vs FC Lausanne-Sport Swiss Super League +9.43 |
06.09.2026 0:2 vs FC Sankt Gallen Swiss Super League -10.03 |
03.09.2026 0:1 vs FC Lugano Swiss Super League -5.79 |
29.08.2026 1:1 vs FC Luzern Swiss Super League -2.37 |
08.08.2026 2:1 vs Grasshopper Zurych Swiss Super League +4.83 |
01.08.2026 1:2 vs FC Zurych Swiss Super League -12.03 |
25.07.2026 0:1 vs FC Basel Swiss Super League -12.26 |
|
Historia meczów FC Sion - Servette FC
| 10.10.2026 10.10.2026 | Servette FC | 3:0 | FC Sion | 2026/27 | Swiss Super League | Kolejka 10 | ||
| 28.02.2026 28.02.2026 | Servette FC | 0:0 | FC Sion | 2025/26 | Swiss Super League | Kolejka 27 | ||
| 31.01.2026 31.01.2026 | Servette FC | 3:3 | FC Sion | 2025/26 | Swiss Super League | Kolejka 22 | ||
| 17.09.2025 17.09.2025 | FC Sion | 0:2 | Servette FC | 2025/26 | Swiss Super League | Kolejka 4 | ||
| 13.04.2025 13.04.2025 | FC Sion | 1:1 | Servette FC | 2024/25 | Swiss Super League | Kolejka 32 | ||
| 04.02.2025 04.02.2025 | FC Sion | 3:3 | Servette FC | 2024/25 | Swiss Super League | Kolejka 22 | ||
| 19.10.2024 19.10.2024 | Servette FC | 3:0 | FC Sion | 2024/25 | Swiss Super League | Kolejka 10 | ||
| 13.05.2023 13.05.2023 | Servette FC | 5:0 | FC Sion | 2022/23 | Swiss Super League | Kolejka 33 | ||
| 08.04.2023 08.04.2023 | FC Sion | 2:2 | Servette FC | 2022/23 | Swiss Super League | Kolejka 27 | ||
| 29.01.2023 29.01.2023 | Servette FC | 2:2 | FC Sion | 2022/23 | Swiss Super League | Kolejka 18 | ||
| 30.07.2022 30.07.2022 | FC Sion | 0:0 | Servette FC | 2022/23 | Swiss Super League | Kolejka 3 | ||
| 22.05.2022 22.05.2022 | FC Sion | 3:3 | Servette FC | 2021/22 | Swiss Super League | Kolejka 36 | ||
| 20.03.2022 20.03.2022 | Servette FC | 2:1 | FC Sion | 2021/22 | Swiss Super League | Kolejka 27 | ||
| 24.10.2021 24.10.2021 | Servette FC | 1:2 | FC Sion | 2021/22 | Swiss Super League | Kolejka 11 | ||
| 25.07.2021 25.07.2021 | FC Sion | 1:2 | Servette FC | 2021/22 | Swiss Super League | Kolejka 1 | ||
| 22.04.2021 22.04.2021 | Servette FC | 3:5 | FC Sion | 2020/21 | Swiss Super League | Kolejka 30 | ||
| 14.03.2021 14.03.2021 | FC Sion | 1:2 | Servette FC | 2020/21 | Swiss Super League | Kolejka 25 | ||
| 17.12.2020 17.12.2020 | Servette FC | 1:1 | FC Sion | 2020/21 | Swiss Super League | Kolejka 12 | ||
| 25.11.2020 25.11.2020 | FC Sion | 2:0 | Servette FC | 2020/21 | Swiss Super League | Kolejka 5 | ||
Często zadawane pytania
Najbliższy mecz pomiędzy drużynami FC Sion oraz Servette FC odbędzie się 21.11.2026.
10.10.2026 odbył się mecz Servette FC - FC Sion zakończony wynikiem 3:0.