Oud-Heverlee Leuven - Lommel SK: bilans bezpośredni i statystyki
W dniu 24.10.2026 dojdzie do pojedynku, w którym zespół Oud-Heverlee Leuven stanie do rywalizacji z drużyną Lommel SK. Model Euroranking przewiduje Oud-Heverlee Leuven 46% szans na zwycięstwo, podczas gdy prawdopodobieństwo wygranej ekipy Lommel SK wynosi 29%. Ostatnie mecze zespołu Oud-Heverlee Leuven to 1 wygrana, 2 remisy i 2 przegrane. Ostatnie pięć wyników klubu Lommel SK to 2 zwycięstwa, a także 1 remis oraz 2 porażki. Klub Oud-Heverlee Leuven legitymuje się obecnie oceną Elo na poziomie 1343 punktów, natomiast drużyna Lommel SK ma 1324 punktów.
Nadchodzące mecze Oud-Heverlee Leuven - Lommel SK
| 24.10.2026 24.10.2026 | Oud-Heverlee Leuven | 46% | 25% | 29% | Lommel SK | 2026/27 | Jupiler Pro League | Kolejka 9 |
| 30.01.2027 30.01.2027 | Lommel SK | 42% | 25% | 33% | Oud-Heverlee Leuven | 2026/27 | Jupiler Pro League | Kolejka 19 |
Procenty są obliczane na podstawie różnicy siły drużyn wynikającej z autorskiego rankingu. Model przelicza tę różnicę na prawdopodobieństwo zwycięstwa każdej ze stron, a szansa na remis zależy od stopnia wyrównania zespołów — im bardziej zbliżony ich poziom, tym większe prawdopodobieństwo podziału punktów.
Forma w ostatnich meczach
| Oud-Heverlee Leuven | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.2026 11.10.2026 | remis 1:1 | 🚌 | Union Saint-Gilloise | Jupiler Pro League | Bilans bezpośredni i porównanie drużyn Union Saint-Gilloise - Oud-Heverlee Leuven |
| 19.09.2026 19.09.2026 | wygrana 2:0 | 🏠 | RAAL La Louvière | Jupiler Pro League | |
| 12.09.2026 12.09.2026 | remis 1:1 | 🏠 | Cercle Brugge | Jupiler Pro League | |
| 06.09.2026 06.09.2026 | przegrana 0:3 | 🚌 | SK Beveren | Jupiler Pro League | |
| 03.09.2026 03.09.2026 | przegrana 0:1 | 🚌 | KAA Gent | Jupiler Pro League | |
| Lommel SK | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| 09.10.2026 09.10.2026 | wygrana 3:1 | 🚌 | SK Beveren | Jupiler Pro League | |
| 19.09.2026 19.09.2026 | remis 0:0 | 🏠 | KV Mechelen | Jupiler Pro League | |
| 12.09.2026 12.09.2026 | przegrana 0:5 | 🚌 | Union Saint-Gilloise | Jupiler Pro League | |
| 04.09.2026 04.09.2026 | przegrana 0:1 | 🏠 | Club Brugge | Jupiler Pro League | |
| 29.08.2026 29.08.2026 | wygrana 1:0 | 🚌 | Cercle Brugge | Jupiler Pro League | |
Ranking Elo
| Klub | Elo | Ostatnie zmiany | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 439 |
|
Oud-Heverlee Leuven | 1343 |
19.09.2026 2:0 vs RAAL La Louvière Jupiler Pro League +6.44 |
12.09.2026 1:1 vs Cercle Brugge Jupiler Pro League -0.61 |
06.09.2026 0:3 vs SK Beveren Jupiler Pro League -12.53 |
03.09.2026 0:1 vs KAA Gent Jupiler Pro League -4.72 |
29.08.2026 1:2 vs Standard Liège Jupiler Pro League -9.28 |
15.08.2026 0:3 vs Club Brugge Jupiler Pro League -3.07 |
09.08.2026 1:3 vs Royal Charleroi Jupiler Pro League -6.16 |
23.05.2026 0:2 vs KRC Genk Jupiler Pro League -6.75 |
19.05.2026 1:1 vs Royal Charleroi Jupiler Pro League +3.54 |
15.05.2026 3:0 vs Royal Antwerpia Jupiler Pro League +10.14 |
|
| 480 |
|
Lommel SK | 1324 |
09.10.2026 3:1 vs SK Beveren Jupiler Pro League +9.06 |
19.09.2026 0:0 vs KV Mechelen Jupiler Pro League +0.64 |
12.09.2026 0:5 vs Union Saint-Gilloise Jupiler Pro League -1.83 |
04.09.2026 0:1 vs Club Brugge Jupiler Pro League -2.54 |
29.08.2026 1:0 vs Cercle Brugge Jupiler Pro League +14.16 |
23.08.2026 4:0 vs KVC Westerlo Jupiler Pro League +14.74 |
16.08.2026 0:1 vs Royal Charleroi Jupiler Pro League -7.13 |
08.08.2026 1:1 vs Sint-Truidense VV Jupiler Pro League +6.76 |
29.07.2026 +50.99 |
09.11.2022 0:1 vs Zulte Waregem Puchar krajowy 1/16 finału -6.84 |
|
Często zadawane pytania
Najbliższy mecz pomiędzy drużynami Oud-Heverlee Leuven oraz Lommel SK odbędzie się 24.10.2026.