1.FC Slovácko - Zbrojovka Brno: bilans bezpośredni i statystyki
Już 18.10.2026 dojdzie do bezpośredniej konfrontacji, w której 1.FC Slovácko podejmie ekipę Zbrojovka Brno. Według algorytmu Euroranking faworytem spotkania jest drużyna 1.FC Slovácko z szansami wynoszącymi 50%, przy 26% dla ekipy Zbrojovka Brno. Ostatnia konfrontacja pomiędzy klubami 1.FC Slovácko i Zbrojovka Brno miała miejsce 30.04.2023 i zakończyła się wynikiem 1:0. Bilans ostatnich 5 meczów drużyny 1.FC Slovácko wykazuje 1 zwycięstwo, 3 remisy i 1 porażka. W pięciu ostatnich meczach drużyna Zbrojovka Brno odnotowała następujące wyniki: 2 zwycięstwa, 0 remisów oraz 3 porażki. W klasyfikacji Elo klub 1.FC Slovácko znajduje się obecnie na poziomie 1233 punktów, a ekipa Zbrojovka Brno ma 1180 punktów.
Nadchodzące mecze 1.FC Slovácko - Zbrojovka Brno
| 18.10.2026 18.10.2026 | 1.FC Slovácko | 50% | 24% | 26% | Zbrojovka Brno | 2026/27 | Liga | Kolejka 11 |
| 13.03.2027 13.03.2027 | Zbrojovka Brno | 38% | 26% | 36% | 1.FC Slovácko | 2026/27 | Liga | Kolejka 25 |
Procenty są obliczane na podstawie różnicy siły drużyn wynikającej z autorskiego rankingu. Model przelicza tę różnicę na prawdopodobieństwo zwycięstwa każdej ze stron, a szansa na remis zależy od stopnia wyrównania zespołów — im bardziej zbliżony ich poziom, tym większe prawdopodobieństwo podziału punktów.
Forma w ostatnich meczach
| 1.FC Slovácko | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.2026 11.10.2026 | wygrana 2:0 | 🚌 | Slovan Liberec | Liga | Bilans bezpośredni i porównanie drużyn Slovan Liberec - 1.FC Slovácko |
| 19.09.2026 19.09.2026 | remis 2:2 | 🏠 | Banik Ostrawa | Liga | |
| 12.09.2026 12.09.2026 | przegrana 0:2 | 🚌 | Bohemians Praga | Liga | |
| 05.09.2026 05.09.2026 | remis 0:0 | 🏠 | FK Pardubice | Liga | |
| 30.08.2026 30.08.2026 | remis 1:1 | 🚌 | Viktoria Pilzno | Liga | |
| Zbrojovka Brno | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 10.10.2026 | przegrana 0:1 | 🏠 | FK Jabłoniec | Liga | |
| 19.09.2026 19.09.2026 | przegrana 0:2 | 🚌 | FK Młoda Bolesław | Liga | |
| 12.09.2026 12.09.2026 | wygrana 2:1 | 🏠 | Artis Brno | Liga | |
| 05.09.2026 05.09.2026 | przegrana 0:4 | 🚌 | Slavia Praga | Liga | |
| 02.09.2026 02.09.2026 | wygrana 1:0 | 🏠 | FC Hradec Králové | Liga | |
Ranking Elo
| Klub | Elo | Ostatnie zmiany | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 747 |
|
1.FC Slovácko | 1233 |
11.10.2026 2:0 vs Slovan Liberec Liga +15.97 |
19.09.2026 2:2 vs Banik Ostrawa Liga +0.47 |
12.09.2026 0:2 vs Bohemians Praga Liga -5.81 |
05.09.2026 0:0 vs FK Pardubice Liga -0.46 |
30.08.2026 1:1 vs Viktoria Pilzno Liga +7.98 |
22.08.2026 1:2 vs FK Młoda Bolesław Liga -5.38 |
15.08.2026 1:2 vs Sigma Ołomuniec Liga -7.82 |
09.08.2026 0:1 vs FK Jabłoniec Liga -3.80 |
01.08.2026 1:1 vs Artis Brno Liga -4.78 |
26.07.2026 1:5 vs Slavia Praga Liga -2.02 |
|
| 895 |
|
Zbrojovka Brno | 1180 |
10.10.2026 0:1 vs FK Jabłoniec Liga -5.56 |
19.09.2026 0:2 vs FK Młoda Bolesław Liga -4.57 |
12.09.2026 2:1 vs Artis Brno Liga +6.64 |
05.09.2026 0:4 vs Slavia Praga Liga -1.46 |
02.09.2026 1:0 vs FC Hradec Králové Liga +14.77 |
29.08.2026 3:2 vs FC Zlin Liga +9.96 |
23.08.2026 2:0 vs FK Teplice Liga +16.26 |
07.08.2026 0:1 vs Slovan Liberec Liga -6.09 |
01.08.2026 1:1 vs Viktoria Pilzno Liga +8.67 |
25.07.2026 3:1 vs Sparta Praga Liga +17.58 |
|
Historia meczów 1.FC Slovácko - Zbrojovka Brno
| 30.04.2023 30.04.2023 | 1.FC Slovácko | 1:0 | Zbrojovka Brno | 2022/23 | Liga | Kolejka 30 | ||
| 30.07.2022 30.07.2022 | Zbrojovka Brno | 2:2 | 1.FC Slovácko | 2022/23 | Liga | Kolejka 1 | ||
Często zadawane pytania
Najbliższy mecz pomiędzy drużynami 1.FC Slovácko oraz Zbrojovka Brno odbędzie się 18.10.2026.
30.04.2023 odbył się mecz 1.FC Slovácko - Zbrojovka Brno zakończony wynikiem 1:0.