Egnatia Rrogozhinë - FC Midtjylland: bilans bezpośredni i statystyki
Najbliższe spotkanie Egnatia Rrogozhinë – FC Midtjylland odbędzie się 15.10.2026. Według wyliczeń modelu FC Midtjylland ma 64% prawdopodobieństwa odniesienia zwycięstwa, z kolei Egnatia Rrogozhinë 13%. W ostatnich pięciu spotkaniach ekipa Egnatia Rrogozhinë wywalczyła 4 zwycięstwa, pozostałe wyniki to 0 remisów oraz 1 porażka. Ostatnie pięć występów klubu FC Midtjylland to 3 zwycięstwa, 2 remisy i 0 porażek. W bieżącym zestawieniu rankingowym Elo zespół Egnatia Rrogozhinë posiada dorobek 1259 punktów, z kolei drużyna FC Midtjylland gromadzi aktualnie 1590 punktów.
Mecze 2026/27
| 15.10.2026 15.10.2026 | Egnatia Rrogozhinë | 13% | 23% | 64% | FC Midtjylland | 2026/27 | Liga Konferencji | Faza ligowa – Kolejka 1 |
Procenty są obliczane na podstawie różnicy siły drużyn wynikającej z autorskiego rankingu. Model przelicza tę różnicę na prawdopodobieństwo zwycięstwa każdej ze stron, a szansa na remis zależy od stopnia wyrównania zespołów — im bardziej zbliżony ich poziom, tym większe prawdopodobieństwo podziału punktów.
Pozycja w rankingu – UEFA
| Klub | 2021/22 | 2022/23 | 2023/24 | 2024/25 | 2025/26 | Razem | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 53 |
|
FC Midtjylland | 7.000 | 8.000 | 2.500 | 9.250 | 21.500 | 48.250 |
| 258 |
|
Egnatia Rrogozhinë | 0.000 | 0.000 | 1.000 | 1.500 | 2.000 | 4.500 |
Forma w ostatnich meczach
| Egnatia Rrogozhinë | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.2026 11.10.2026 | wygrana 2:0 | 🚌 | KF Laçi | Liga | Bilans bezpośredni i porównanie drużyn KF Laçi - Egnatia Rrogozhinë |
| 20.09.2026 20.09.2026 | wygrana 2:1 | 🏠 | Partizani Tirana | Liga | |
| 13.09.2026 13.09.2026 | przegrana 1:2 | 🚌 | AF Elbasani | Liga | |
| 04.09.2026 04.09.2026 | wygrana 2:1 | 🏠 | Skënderbeu Korcza | Liga | |
| 31.08.2026 31.08.2026 | wygrana 3:1 | 🚌 | KF Vora | Liga | |
| FC Midtjylland | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.2026 11.10.2026 | wygrana 2:1 | 🏠 | FC Kopenhaga | Superligaen | Bilans bezpośredni i porównanie drużyn FC Midtjylland - FC Kopenhaga |
| 19.09.2026 19.09.2026 | remis 1:1 | 🚌 | Odense BK | Superligaen | |
| 14.09.2026 14.09.2026 | wygrana 4:1 | 🏠 | Brondby IF | Superligaen | |
| 07.09.2026 07.09.2026 | remis 2:2 | 🏠 | FC Nordsjaelland | Superligaen | |
| 02.09.2026 02.09.2026 | wygrana 2:0 | 🚌 | Aarhus GF | Superligaen | |
Ranking Elo
| Klub | Elo | Ostatnie zmiany | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 84 |
|
FC Midtjylland | 1590 |
11.10.2026 2:1 vs FC Kopenhaga Superligaen +7.57 |
19.09.2026 1:1 vs Odense BK Superligaen -5.74 |
14.09.2026 4:1 vs Brondby IF Superligaen +4.02 |
07.09.2026 2:2 vs FC Nordsjaelland Superligaen -4.08 |
02.09.2026 2:0 vs Aarhus GF Superligaen +7.82 |
30.08.2026 1:1 vs Silkeborg IF Superligaen -5.42 |
27.08.2026 4:1 vs HNK Rijeka Liga Konferencji Eliminacje - Play-off +9.53 |
23.08.2026 1:0 vs Randers FC Superligaen +2.67 |
20.08.2026 2:0 vs HNK Rijeka Liga Konferencji Eliminacje - Play-off +6.30 |
16.08.2026 1:1 vs Lyngby Superligaen -6.55 |
|
| 663 |
|
Egnatia Rrogozhinë | 1259 |
11.10.2026 2:0 vs KF Laçi Liga +6.22 |
20.09.2026 2:1 vs Partizani Tirana Liga +4.69 |
13.09.2026 1:2 vs AF Elbasani Liga -11.29 |
04.09.2026 2:1 vs Skënderbeu Korcza Liga +3.38 |
31.08.2026 3:1 vs KF Vora Liga +7.02 |
27.08.2026 1:2 vs Lillestrøm SK Liga Europy Eliminacje - Play-off -2.64 |
23.08.2026 3:0 vs KF Tirana Liga +5.07 |
20.08.2026 0:0 vs Lillestrøm SK Liga Europy Eliminacje - Play-off -0.33 |
13.08.2026 5:1 vs Shamrock Rovers Liga Europy Eliminacje - Runda 3 +23.33 |
04.08.2026 1:3 vs Shamrock Rovers Liga Europy Eliminacje - Runda 3 -11.88 |
|
Wybrane mecze Egnatia Rrogozhinë - FC Midtjylland
Egnatia Rrogozhinë - FC Midtjylland, 15.10.2026
Egnatia Rrogozhinë rozpoczyna fazę ligową Ligi Konferencji od spotkania z duńskim FC Midtjylland. Mecz odbędzie się 15 października 2026 r. o godz. 16:45 na Egnatia Stadium w Rrogozhinë.
Albański zespół w eliminacjach Ligi Mistrzów i Ligi Konferencji pokonał mołdawski Petrocub Hîncești (1:1 na wyjeździe, awans po rzutach karnych), a następnie w rundzie play-off Ligi Konferencji zmierzył się z serbską Crveną zvezdą (porażki 1:3 i 0:2), spadając do fazy ligowej. W krajowej Kategoria Superiore Egnatia zajmuje miejsce w czołowej części tabeli.
FC Midtjylland z kolei w duńskiej Superliga notuje wyniki w górnej połowie – w pięciu ostatnich spotkaniach Duńczycy wygrali dwa mecze, trzy razy zremisowali i nie przegrali. W lidze drużyna zajmuje miejsce w czołowej trójce.
Obie drużyny zaczynają z zerowym dorobkiem punktowym. Dla Egnatii będzie to historyczny debiut w fazie ligowej europejskich pucharów, podczas gdy Midtjylland po raz kolejny spróbuje wykorzystać szansę w międzynarodowych rozgrywkach.
Często zadawane pytania
Najbliższy mecz pomiędzy drużynami Egnatia Rrogozhinë oraz FC Midtjylland odbędzie się 15.10.2026.