FC Thun - Heart of Midlothian: bilans bezpośredni i statystyki
05.11.2026 FC Thun zmierzy się u siebie z drużyną Heart of Midlothian. Analiza przedmeczowa wskazuje zespół Heart of Midlothian jako faworyta z wynikiem 38%, podczas gdy ekipa FC Thun otrzymuje 37%. Ostatnie występy drużyny FC Thun przyniosły następujące rezultaty: 1 zwycięstwo, 0 remisów i 4 porażki. Z kolei ostatnie pięć spotkań zespołu Heart of Midlothian to 3 wygrane, 1 remis i 1 porażka. W tej chwili zespół FC Thun posiada 1386 pkt w klasyfikacji Elo, podczas gdy Heart of Midlothian notuje 1450 pkt.
Mecze 2026/27
| 05.11.2026 05.11.2026 | FC Thun | 37% | 25% | 38% | Heart of Midlothian | 2026/27 | Liga Konferencji | Faza ligowa – Kolejka 3 |
Procenty są obliczane na podstawie różnicy siły drużyn wynikającej z autorskiego rankingu. Model przelicza tę różnicę na prawdopodobieństwo zwycięstwa każdej ze stron, a szansa na remis zależy od stopnia wyrównania zespołów — im bardziej zbliżony ich poziom, tym większe prawdopodobieństwo podziału punktów.
Pozycja w rankingu – UEFA
| Klub | 2021/22 | 2022/23 | 2023/24 | 2024/25 | 2025/26 | Razem | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 138 |
|
Heart of Midlothian | 0.000 | 4.000 | 2.500 | 5.000 | 0.000 | 11.500 |
| – |
|
FC Thun | 0.000 | 0.000 | 0.000 | 0.000 | 0.000 | 0.000 |
Forma w ostatnich meczach
| FC Thun | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 10.10.2026 | przegrana 2:4 | 🚌 | FC Zurych | Swiss Super League | |
| 20.09.2026 20.09.2026 | wygrana 2:1 | 🚌 | FC Vaduz | Swiss Super League | |
| 16.09.2026 16.09.2026 | przegrana 2:4 | 🏠 | Servette FC | Swiss Super League | |
| 12.09.2026 12.09.2026 | przegrana 0:1 | 🏠 | Grasshopper Zurych | Swiss Super League | |
| 06.09.2026 06.09.2026 | przegrana 2:3 | 🚌 | FC Sion | Swiss Super League | |
| Heart of Midlothian | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 10.10.2026 | wygrana 5:0 | 🏠 | St. Mirren FC | Premiership | |
| 19.09.2026 19.09.2026 | remis 1:1 | 🚌 | Kilmarnock FC | Premiership | |
| 15.09.2026 15.09.2026 | przegrana 1:2 | 🚌 | Falkirk FC | Premiership | |
| 06.09.2026 06.09.2026 | wygrana 2:1 | 🏠 | Dundee FC | Premiership | |
| 03.09.2026 03.09.2026 | wygrana 3:1 | 🚌 | Hibernian FC | Premiership | |
Ranking Elo
| Klub | Elo | Ostatnie zmiany | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 214 |
|
Heart of Midlothian | 1450 |
10.10.2026 5:0 vs St. Mirren FC Premiership +4.88 |
19.09.2026 1:1 vs Kilmarnock FC Premiership -3.36 |
15.09.2026 1:2 vs Falkirk FC Premiership -13.49 |
06.09.2026 2:1 vs Dundee FC Premiership +4.02 |
03.09.2026 3:1 vs Hibernian FC Premiership +10.01 |
29.08.2026 2:1 vs St. Johnstone FC Premiership +3.01 |
26.08.2026 2:2 vs Rapid Wiedeń Liga Konferencji Eliminacje - Play-off +1.54 |
20.08.2026 2:2 vs Rapid Wiedeń Liga Konferencji Eliminacje - Play-off -3.58 |
13.08.2026 1:1 vs Benfica Lizbona Liga Europy Eliminacje - Runda 3 +10.74 |
09.08.2026 4:0 vs Dundee United Premiership +6.51 |
|
| 339 |
|
FC Thun | 1386 |
10.10.2026 2:4 vs FC Zurych Swiss Super League -11.05 |
20.09.2026 2:1 vs FC Vaduz Swiss Super League +10.74 |
16.09.2026 2:4 vs Servette FC Swiss Super League -11.84 |
12.09.2026 0:1 vs Grasshopper Zurych Swiss Super League -15.45 |
06.09.2026 2:3 vs FC Sion Swiss Super League -8.02 |
02.09.2026 0:0 vs FC Lausanne-Sport Swiss Super League -4.76 |
30.08.2026 4:3 vs FC Sankt Gallen Swiss Super League +13.53 |
27.08.2026 2:2 vs Lech Poznań Liga Europy Eliminacje - Play-off +2.08 |
20.08.2026 0:7 vs Lech Poznań Liga Europy Eliminacje - Play-off -9.47 |
16.08.2026 6:0 vs FC Saxon Sports Puchar krajowy 1/32 finału +2.83 |
|
Szwajcaria - Szkocja
| 22.01.2025 22.01.2025 | Celtic Glasgow | 1:0 | Young Boys Berno | 2024/25 | Liga Mistrzów | Faza ligowa – Kolejka 7 | |||
| 17.08.2023 17.08.2023 | FC Luzern | 2:2 | Hibernian FC | 2023/24 | Liga Konferencji | Eliminacje - Runda 3 | |||
| 15.08.2023 15.08.2023 | Servette FC | 1:1 | Glasgow Rangers | 2023/24 | Liga Mistrzów | Eliminacje - Runda 3 | |||
| 10.08.2023 10.08.2023 | Hibernian FC | 3:1 | FC Luzern | 2023/24 | Liga Konferencji | Eliminacje - Runda 3 | |||
| 09.08.2023 09.08.2023 | Glasgow Rangers | 2:1 | Servette FC | 2023/24 | Liga Mistrzów | Eliminacje - Runda 3 | |||
Często zadawane pytania
Najbliższy mecz pomiędzy drużynami FC Thun oraz Heart of Midlothian odbędzie się 05.11.2026.