Marsaxlokk FC - Piunik Erywań: bilans bezpośredni i statystyki
Drużyny Marsaxlokk FC i Piunik Erywań zostały wylosowane jako przeciwnicy i zagrają ze sobą w eliminacjach Ligi Konferencji w Rundzie 1. Zwycięzca dwumeczu zagra w Rundzie 2 eliminacji Ligi Konferencji. Przegrany całkowicie odpada z rozgrywek.
W swoim ostatnim pojedynku z dnia 16.07.2026 drużyny Piunik Erywań oraz Marsaxlokk FC zakończyły mecz wynikiem 1:0. W pięciu ostatnich meczach zespół Marsaxlokk FC zanotował rezultaty: 3 zwycięstwa, 1 remis oraz 1 porażka. Ostatnie wyniki zespołu Piunik Erywań obejmują 3 wygrane, 2 remisy i 0 przegranych. Porównanie rankingów Elo wskazuje ekipę Marsaxlokk FC z wynikiem 1088 punktów, a drużynę Piunik Erywań z dorobkiem 1370 punktów.
Mecze 2026/27
| 09.07.2026 09.07.2026 | Marsaxlokk FC | 0:3 | Piunik Erywań | 2026/27 | Liga Konferencji | Eliminacje - Runda 1 | ||
| 16.07.2026 16.07.2026 | Piunik Erywań | 1:0 | Marsaxlokk FC | 2026/27 | Liga Konferencji | Eliminacje - Runda 1 | ||
Pozycja w rankingu – UEFA
| Klub | 2021/22 | 2022/23 | 2023/24 | 2024/25 | 2025/26 | Razem | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 158 |
|
Piunik Erywań | 0.000 | 4.000 | 2.000 | 2.500 | 1.500 | 10.000 |
| 414 |
|
Marsaxlokk FC | 0.000 | 0.000 | 0.000 | 1.000 | 0.000 | 1.000 |
Forma w ostatnich meczach
| Marsaxlokk FC | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 10.10.2026 | wygrana 2:1 | 🏠 | Zabbar St. Patrick | Liga | |
| 18.09.2026 18.09.2026 | przegrana 1:4 | 🚌 | Hamrun Spartans | Liga | |
| 12.09.2026 12.09.2026 | wygrana 5:2 | 🚌 | Floriana FC | Liga | |
| 05.09.2026 05.09.2026 | remis 1:1 | 🏠 | Mosta FC | Liga | |
| 28.08.2026 28.08.2026 | wygrana 2:1 | 🚌 | Valletta FC | Liga | |
| Piunik Erywań | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.2026 19.09.2026 | remis 3:3 | 🚌 | Alaszkert Erywań | Liga | |
| 13.09.2026 13.09.2026 | wygrana 2:0 | 🏠 | Shirak Gyumri | Liga | |
| 09.09.2026 09.09.2026 | wygrana 4:2 | 🚌 | Sardarapat FC | Liga | |
| 04.09.2026 04.09.2026 | remis 0:0 | 🚌 | FC Syunik | Liga | |
| 31.08.2026 31.08.2026 | wygrana 2:1 | 🏠 | Ararat-Armenia | Liga | |
Ranking Elo
| Klub | Elo | Ostatnie zmiany | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 381 |
|
Piunik Erywań | 1370 |
19.09.2026 3:3 vs Alaszkert Erywań Liga -0.95 |
13.09.2026 2:0 vs Shirak Gyumri Liga +2.47 |
09.09.2026 4:2 vs Sardarapat FC Liga +5.78 |
04.09.2026 0:0 vs FC Syunik Liga -6.38 |
31.08.2026 2:1 vs Ararat-Armenia Liga +10.29 |
21.08.2026 2:0 vs Ararat Yerevan Liga +4.34 |
09.08.2026 3:0 vs FC Van Liga +3.87 |
02.08.2026 2:2 vs Urartu Erywań Liga +0.62 |
30.07.2026 0:0 vs VSC Debreczyn Liga Konferencji Eliminacje - Runda 2 -1.46 |
23.07.2026 0:1 vs VSC Debreczyn Liga Konferencji Eliminacje - Runda 2 -9.07 |
|
| 1092 |
|
Marsaxlokk FC | 1088 |
10.10.2026 2:1 vs Zabbar St. Patrick Liga +5.85 |
18.09.2026 1:4 vs Hamrun Spartans Liga -6.87 |
12.09.2026 5:2 vs Floriana FC Liga +13.89 |
05.09.2026 1:1 vs Mosta FC Liga -3.44 |
28.08.2026 2:1 vs Valletta FC Liga +12.62 |
21.08.2026 1:0 vs Paola Hibernians Liga +8.04 |
14.08.2026 1:1 vs Balzan FC Liga -1.56 |
16.07.2026 0:1 vs Piunik Erywań Liga Konferencji Eliminacje - Runda 1 -2.58 |
09.07.2026 0:3 vs Piunik Erywań Liga Konferencji Eliminacje - Runda 1 -4.82 |
11.01.2026 2:1 vs Birkirkara FC Liga +7.73 |
|
Malta - Armenia
| 01.08.2024 01.08.2024 | Sliema Wanderers | 0:0 | Noah Erywań | 2024/25 | Liga Konferencji | Eliminacje - Runda 2 | |||
| 25.07.2024 25.07.2024 | Noah Erywań | 7:0 | Sliema Wanderers | 2024/25 | Liga Konferencji | Eliminacje - Runda 2 | |||
| 14.07.2022 14.07.2022 | Hamrun Spartans | 4:1 | Alaszkert Erywań | 2022/23 | Liga Konferencji | Eliminacje - Runda 1 | |||
| 07.07.2022 07.07.2022 | Alaszkert Erywań | 1:0 | Hamrun Spartans | 2022/23 | Liga Konferencji | Eliminacje - Runda 1 | |||
Wybrane mecze Marsaxlokk FC - Piunik Erywań
Marsaxlokk FC - Piunik Erywań, 09.07.2026
W pierwszym meczu I rundy eliminacji Ligi Konferencji Europy UEFA Marsaxlokk FC uległ Pyunikowi Erywań 0:3. Spotkanie rozegrane 9 lipca 2026 roku na Centenary Stadium w Ta' Qali na Malcie przyniosło komfortową przewagę drużynie ormiańskiej.
Pierwszego gola zdobył w 41. minucie Momo Yansane z rzutu karnego, wykorzystując błąd obrońcy w polu karnym. W 51. minucie ten sam zawodnik asystował, a wynik podwyższył Artak Dashyan, który z bliska skierował piłkę do siatki. Trzecią bramkę w 65. minucie zdobył Mikhail Kovalenko po podaniu Igora Pikisa, ustalając wynik na 3:0.
Pyunik kontrolował przebieg spotkania, oddając 12 strzałów wobec 8 Marsaxlokk i dominując pod względem posiadania piłki.
Często zadawane pytania
16.07.2026 odbył się mecz Piunik Erywań - Marsaxlokk FC zakończony wynikiem 1:0.