Stade Rennes - RC Strasbourg: bilans bezpośredni i statystyki
Kolejne starcie obu zespołów zaplanowano na 25.10.2026, kiedy to Stade Rennes zmierzy się z drużyną RC Strasbourg. Symulacja statystyczna wskazuje, że Stade Rennes posiada 49% szans na zwycięstwo, natomiast wygrana drużyny RC Strasbourg jest szacowana na 27%. W swoim ostatnim pojedynku z dnia 19.04.2026 drużyny RC Strasbourg oraz Stade Rennes zakończyły mecz wynikiem 0:3. W pięciu ostatnich meczach zespół Stade Rennes zanotował rezultaty: 3 zwycięstwa, 1 remis oraz 1 porażka. Ostatnie wyniki zespołu RC Strasbourg obejmują 2 wygrane, 1 remis i 2 przegrane. Porównanie rankingów Elo wskazuje ekipę Stade Rennes z wynikiem 1677 punktów, a drużynę RC Strasbourg z dorobkiem 1630 punktów.
Nadchodzące mecze Stade Rennes - RC Strasbourg
| 25.10.2026 25.10.2026 | Stade Rennes | 49% | 24% | 27% | RC Strasbourg | 2026/27 | Ligue 1 | Kolejka 8 |
| 24.04.2027 24.04.2027 | RC Strasbourg | 38% | 26% | 36% | Stade Rennes | 2026/27 | Ligue 1 | Kolejka 29 |
Procenty są obliczane na podstawie różnicy siły drużyn wynikającej z autorskiego rankingu. Model przelicza tę różnicę na prawdopodobieństwo zwycięstwa każdej ze stron, a szansa na remis zależy od stopnia wyrównania zespołów — im bardziej zbliżony ich poziom, tym większe prawdopodobieństwo podziału punktów.
Pozycja w rankingu – UEFA
| Klub | 2021/22 | 2022/23 | 2023/24 | 2024/25 | 2025/26 | Razem | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 66 |
|
Stade Rennes | 14.000 | 11.000 | 10.000 | 0.000 | 0.000 | 35.000 |
| 94 |
|
RC Strasbourg | 0.000 | 0.000 | 0.000 | 0.000 | 21.500 | 21.500 |
Forma w ostatnich meczach
| Stade Rennes | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.2026 11.10.2026 | wygrana 4:1 | 🏠 | AJ Auxerre | Ligue 1 | Bilans bezpośredni i porównanie drużyn Stade Rennes - AJ Auxerre |
| 19.09.2026 19.09.2026 | przegrana 0:4 | 🚌 | Olympique Lyon | Ligue 1 | |
| 16.09.2026 16.09.2026 | remis 0:0 | 🚌 | Sturm Graz | Liga Europy | |
| 11.09.2026 11.09.2026 | wygrana 1:0 | 🏠 | Olympique Marsylia | Ligue 1 | |
| 06.09.2026 06.09.2026 | wygrana 2:1 | 🚌 | Angers SCO | Ligue 1 | |
| RC Strasbourg | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.2026 11.10.2026 | przegrana 1:2 | 🚌 | OGC Nice | Ligue 1 | Bilans bezpośredni i porównanie drużyn OGC Nice - RC Strasbourg |
| 19.09.2026 19.09.2026 | przegrana 1:2 | 🚌 | Paris FC | Ligue 1 | |
| 12.09.2026 12.09.2026 | remis 1:1 | 🏠 | AS Monako | Ligue 1 | |
| 06.09.2026 06.09.2026 | wygrana 6:2 | 🚌 | Troyes AC | Ligue 1 | |
| 29.08.2026 29.08.2026 | wygrana 2:1 | 🏠 | RC Lens | Ligue 1 | |
Ranking Elo
| Klub | Elo | Ostatnie zmiany | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 47 |
|
Stade Rennes | 1677 |
11.10.2026 4:1 vs AJ Auxerre Ligue 1 +5.44 |
19.09.2026 0:4 vs Olympique Lyon Ligue 1 -10.06 |
16.09.2026 0:0 vs Sturm Graz Liga Europy Faza ligowa -7.55 |
11.09.2026 1:0 vs Olympique Marsylia Ligue 1 +7.96 |
06.09.2026 2:1 vs Angers SCO Ligue 1 +7.64 |
30.08.2026 3:2 vs Le Mans Ligue 1 +2.39 |
23.08.2026 2:2 vs Paris Saint-Germain Ligue 1 +5.87 |
17.05.2026 1:3 vs Olympique Marsylia Ligue 1 -8.29 |
10.05.2026 2:1 vs Paris FC Ligue 1 +6.27 |
03.05.2026 2:4 vs Olympique Lyon Ligue 1 -6.87 |
|
| 58 |
|
RC Strasbourg | 1630 |
11.10.2026 1:2 vs OGC Nice Ligue 1 -11.66 |
19.09.2026 1:2 vs Paris FC Ligue 1 -9.14 |
12.09.2026 1:1 vs AS Monako Ligue 1 +0.79 |
06.09.2026 6:2 vs Troyes AC Ligue 1 +9.55 |
29.08.2026 2:1 vs RC Lens Ligue 1 +11.89 |
21.08.2026 0:4 vs Olympique Marsylia Ligue 1 -8.83 |
17.05.2026 5:4 vs AS Monako Ligue 1 +10.63 |
13.05.2026 2:1 vs Stade Brest Ligue 1 +11.42 |
10.05.2026 1:1 vs Angers SCO Ligue 1 -1.06 |
07.05.2026 0:1 vs Rayo Vallecano Liga Konferencji 1/2 finału -21.67 |
|
Historia meczów Stade Rennes - RC Strasbourg
| 19.04.2026 19.04.2026 | RC Strasbourg | 0:3 | Stade Rennes | 2025/26 | Ligue 1 | Kolejka 30 | ||
| 02.11.2025 02.11.2025 | Stade Rennes | 4:1 | RC Strasbourg | 2025/26 | Ligue 1 | Kolejka 11 | ||
| 02.02.2025 02.02.2025 | Stade Rennes | 1:0 | RC Strasbourg | 2024/25 | Ligue 1 | Kolejka 20 | ||
| 25.08.2024 25.08.2024 | RC Strasbourg | 3:1 | Stade Rennes | 2024/25 | Ligue 1 | Kolejka 2 | ||
| 31.03.2024 31.03.2024 | RC Strasbourg | 2:0 | Stade Rennes | 2023/24 | Ligue 1 | Kolejka 27 | ||
| 29.10.2023 29.10.2023 | Stade Rennes | 1:1 | RC Strasbourg | 2023/24 | Ligue 1 | Kolejka 10 | ||
| 01.02.2023 01.02.2023 | Stade Rennes | 3:0 | RC Strasbourg | 2022/23 | Ligue 1 | Kolejka 21 | ||
| 01.10.2022 01.10.2022 | RC Strasbourg | 1:3 | Stade Rennes | 2022/23 | Ligue 1 | Kolejka 9 | ||
| 20.04.2022 20.04.2022 | RC Strasbourg | 2:1 | Stade Rennes | 2021/22 | Ligue 1 | Kolejka 33 | ||
| 24.10.2021 24.10.2021 | Stade Rennes | 1:0 | RC Strasbourg | 2021/22 | Ligue 1 | Kolejka 11 | ||
Często zadawane pytania
Najbliższy mecz pomiędzy drużynami Stade Rennes oraz RC Strasbourg odbędzie się 25.10.2026.
19.04.2026 odbył się mecz RC Strasbourg - Stade Rennes zakończony wynikiem 0:3.