Club Brugge - RC Lens: bilans bezpośredni i statystyki
W dniu 21.10.2026 dojdzie do pojedynku, w którym zespół Club Brugge stanie do rywalizacji z drużyną RC Lens. Model Euroranking przewiduje Club Brugge 41% szans na zwycięstwo, podczas gdy prawdopodobieństwo wygranej ekipy RC Lens wynosi 34%. Ostatnie mecze zespołu Club Brugge to 4 wygrane, 0 remisów i 1 przegrana. Ostatnie pięć wyników klubu RC Lens to 2 zwycięstwa, a także 1 remis oraz 2 porażki. Klub Club Brugge legitymuje się obecnie oceną Elo na poziomie 1708 punktów, natomiast drużyna RC Lens ma 1737 punktów.
Mecze 2026/27
| 21.10.2026 21.10.2026 | Club Brugge | 41% | 25% | 34% | RC Lens | 2026/27 | Liga Mistrzów | Faza ligowa – Kolejka 3 |
Procenty są obliczane na podstawie różnicy siły drużyn wynikającej z autorskiego rankingu. Model przelicza tę różnicę na prawdopodobieństwo zwycięstwa każdej ze stron, a szansa na remis zależy od stopnia wyrównania zespołów — im bardziej zbliżony ich poziom, tym większe prawdopodobieństwo podziału punktów.
Pozycja w rankingu – UEFA
| Klub | 2021/22 | 2022/23 | 2023/24 | 2024/25 | 2025/26 | Razem | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23 |
|
Club Brugge | 7.000 | 17.000 | 21.000 | 15.750 | 14.500 | 75.250 |
| 126 |
|
RC Lens | 0.000 | 0.000 | 10.000 | 2.500 | 0.000 | 12.500 |
Forma w ostatnich meczach
| Club Brugge | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 10.10.2026 | wygrana 4:1 | 🚌 | RAAL La Louvière | Jupiler Pro League | Bilans bezpośredni i porównanie drużyn RAAL La Louvière - Club Brugge |
| 20.09.2026 20.09.2026 | wygrana 3:0 | 🏠 | KRC Genk | Jupiler Pro League | |
| 13.09.2026 13.09.2026 | wygrana 3:1 | 🏠 | Royal Antwerpia | Jupiler Pro League | |
| 08.09.2026 08.09.2026 | przegrana 2:3 | 🏠 | Aston Villa | Liga Mistrzów | Bilans bezpośredni i porównanie drużyn Club Brugge - Aston Villa |
| 04.09.2026 04.09.2026 | wygrana 1:0 | 🚌 | Lommel SK | Jupiler Pro League | |
| RC Lens | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| 09.10.2026 09.10.2026 | wygrana 2:1 | 🏠 | Olympique Lyon | Ligue 1 | |
| 18.09.2026 18.09.2026 | przegrana 1:2 | 🚌 | AS Monako | Ligue 1 | |
| 13.09.2026 13.09.2026 | remis 2:2 | 🚌 | Le Mans | Ligue 1 | |
| 10.09.2026 10.09.2026 | wygrana 3:2 | 🚌 | Slavia Praga | Liga Mistrzów | Bilans bezpośredni i porównanie drużyn Slavia Praga - RC Lens |
| 05.09.2026 05.09.2026 | przegrana 0:1 | 🏠 | FC Lorient | Ligue 1 | |
Ranking Elo
| Klub | Elo | Ostatnie zmiany | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26 |
|
RC Lens | 1737 |
09.10.2026 2:1 vs Olympique Lyon Ligue 1 +7.51 |
18.09.2026 1:2 vs AS Monako Ligue 1 -8.31 |
13.09.2026 2:2 vs Le Mans Ligue 1 -6.93 |
10.09.2026 3:2 vs Slavia Praga Liga Mistrzów Faza ligowa +16.66 |
05.09.2026 0:1 vs FC Lorient Ligue 1 -15.56 |
29.08.2026 1:2 vs RC Strasbourg Ligue 1 -11.89 |
22.08.2026 5:2 vs AJ Auxerre Ligue 1 +3.92 |
16.08.2026 1:0 vs Paris Saint-Germain Superpuchar +10.90 |
22.05.2026 3:1 vs OGC Nice Coupe de France Finał +4.05 |
17.05.2026 4:0 vs Olympique Lyon Ligue 1 +14.65 |
|
| 35 |
|
Club Brugge | 1708 |
10.10.2026 4:1 vs RAAL La Louvière Jupiler Pro League +1.97 |
20.09.2026 3:0 vs KRC Genk Jupiler Pro League +4.63 |
13.09.2026 3:1 vs Royal Antwerpia Jupiler Pro League +2.63 |
08.09.2026 2:3 vs Aston Villa Liga Mistrzów -17.67 |
04.09.2026 1:0 vs Lommel SK Jupiler Pro League +2.54 |
30.08.2026 1:2 vs KAA Gent Jupiler Pro League -14.86 |
23.08.2026 1:0 vs Cercle Brugge Jupiler Pro League +1.96 |
15.08.2026 3:0 vs Oud-Heverlee Leuven Jupiler Pro League +3.07 |
07.08.2026 3:0 vs KV Kortrijk Jupiler Pro League +1.48 |
24.05.2026 5:0 vs KAA Gent Jupiler Pro League +3.59 |
|
Belgia - Francja
| 16.09.2026 16.09.2026 | Anderlecht Bruksela | 1:2 | Olympique Lyon | 2026/27 | Liga Europy | Faza ligowa – Kolejka 1 | |||
| 28.01.2026 28.01.2026 | Club Brugge | 3:0 | Olympique Marsylia | 2025/26 | Liga Mistrzów | Faza ligowa – Kolejka 8 | |||
| 09.12.2025 09.12.2025 | Union Saint-Gilloise | 2:3 | Olympique Marsylia | 2025/26 | Liga Mistrzów | Faza ligowa – Kolejka 6 | |||
| 18.09.2025 18.09.2025 | Club Brugge | 4:1 | AS Monako | 2025/26 | Liga Mistrzów | Faza ligowa – Kolejka 1 | |||
| 12.12.2024 12.12.2024 | Union Saint-Gilloise | 2:1 | OGC Nice | 2024/25 | Liga Europy | Faza grupowa – Kolejka 6 | |||
Często zadawane pytania
Najbliższy mecz pomiędzy drużynami Club Brugge oraz RC Lens odbędzie się 21.10.2026.