Francja RC Lens – Slavia Praga Czechy RC Lens vs Slavia Praha

RC Lens - Slavia Praga: bilans bezpośredni i statystyki

W swoim ostatnim pojedynku z dnia 10.09.2026 drużyny Slavia Praga oraz RC Lens zakończyły mecz wynikiem 2:3. W pięciu ostatnich meczach zespół RC Lens zanotował rezultaty: 2 zwycięstwa, 1 remis oraz 2 porażki. Ostatnie wyniki zespołu Slavia Praga obejmują 4 wygrane, 0 remisów i 1 przegrana. Porównanie rankingów Elo wskazuje ekipę RC Lens z wynikiem 1737 punktów, a drużynę Slavia Praga z dorobkiem 1606 punktów.

Mecze 2026/27

10.09.2026 10.09.2026 Slavia Praga 2:3 RC Lens 2026/27 Liga Mistrzów Faza ligowa – Kolejka 1

Pozycja w rankingu – UEFA

Klub 2021/22 2022/23 2023/24 2024/25 2025/26 Razem
58 Czechy Slavia Praga 10.000 6.000 15.000 4.000 9.000 44.000
131 Francja RC Lens 0.000 0.000 10.000 2.500 0.000 12.500

Forma w ostatnich meczach

RC Lens
09.10.2026 09.10.2026 wygrana 2:1 🏠 Olympique Lyon Ligue 1
18.09.2026 18.09.2026 przegrana 1:2 🚌 AS Monako Ligue 1
13.09.2026 13.09.2026 remis 2:2 🚌 Le Mans Ligue 1
10.09.2026 10.09.2026 wygrana 3:2 🚌 Slavia Praga Liga Mistrzów Bilans bezpośredni i porównanie drużyn Slavia Praga - RC Lens
05.09.2026 05.09.2026 przegrana 0:1 🏠 FC Lorient Ligue 1
Slavia Praga
09.10.2026 09.10.2026 wygrana 1:0 🚌 FC Zlin Liga
20.09.2026 20.09.2026 wygrana 2:1 🏠 Viktoria Pilzno Liga
13.09.2026 13.09.2026 wygrana 2:0 🚌 FK Teplice Liga
10.09.2026 10.09.2026 przegrana 2:3 🏠 RC Lens Liga Mistrzów Bilans bezpośredni i porównanie drużyn Slavia Praga - RC Lens
05.09.2026 05.09.2026 wygrana 4:0 🏠 Zbrojovka Brno Liga

Ranking Elo

Loading...
Klub Elo Ostatnie zmiany
26 Francja RC Lens 1737 09.10.2026
2:1 vs Olympique Lyon
Ligue 1
+7.51
18.09.2026
1:2 vs AS Monako
Ligue 1
-8.31
13.09.2026
2:2 vs Le Mans
Ligue 1
-6.93
10.09.2026
3:2 vs Slavia Praga
Liga Mistrzów
Faza ligowa
+16.66
05.09.2026
0:1 vs FC Lorient
Ligue 1
-15.56
29.08.2026
1:2 vs RC Strasbourg
Ligue 1
-11.89
22.08.2026
5:2 vs AJ Auxerre
Ligue 1
+3.92
16.08.2026
1:0 vs Paris Saint-Germain
Superpuchar
+10.90
22.05.2026
3:1 vs OGC Nice
Coupe de France
Finał
+4.05
17.05.2026
4:0 vs Olympique Lyon
Ligue 1
+14.65
74 Czechy Slavia Praga 1606 09.10.2026
1:0 vs FC Zlin
Liga
+2.46
20.09.2026
2:1 vs Viktoria Pilzno
Liga
+5.77
13.09.2026
2:0 vs FK Teplice
Liga
+5.04
10.09.2026
2:3 vs RC Lens
Liga Mistrzów
Faza ligowa
-16.66
05.09.2026
4:0 vs Zbrojovka Brno
Liga
+1.46
30.08.2026
3:0 vs Sparta Praga
Liga
+9.61
22.08.2026
2:2 vs Bohemians Praga
Liga
-7.65
16.08.2026
1:1 vs Slovan Liberec
Liga
-5.00
09.08.2026
2:1 vs FK Pardubice
Liga
+2.05
01.08.2026
4:0 vs Banik Ostrawa
Liga
+5.37
Na przestrzeni ostatniego miesiąca zespół RC Lens utracił w rankingu Elo 7.73 pkt. Ta zmiana może wskazywać na stabilizację dyspozycji. Najlepszy rezultat w tym przedziale czasowym to +7.51 pkt po spotkaniu z ekipą Olympique Lyon (2:1, 09.10.2026), a najniższy rezultat w omawianym okresie to -8.31 pkt po spotkaniu z zespołem AS Monako (1:2, 18.09.2026). W ostatnim miesiącu zespół Slavia Praga dopisał sobie do rankingu Elo 13.27 pkt. Ta zmiana może wskazywać na poprawę dyspozycji. Najlepszy rezultat w tym przedziale czasowym to +5.77 pkt po spotkaniu z ekipą Viktoria Pilzno (2:1, 20.09.2026). Przeczytaj więcej o naszej metodologii »

Francja - Czechy

11.08.2026 11.08.2026 Olympique Lyon 3:0 Sparta Praga 2026/27 Liga Mistrzów Eliminacje - Runda 3 Bilans bezpośredni i porównanie drużyn Olympique Lyon - Sparta Praga
04.08.2026 04.08.2026 Sparta Praga 2:1 Olympique Lyon 2026/27 Liga Mistrzów Eliminacje - Runda 3 Bilans bezpośredni i porównanie drużyn Sparta Praga - Olympique Lyon
06.11.2024 06.11.2024 Sparta Praga 1:2 Stade Brest 2024/25 Liga Mistrzów Faza ligowa – Kolejka 4
28.08.2024 28.08.2024 Slavia Praga 2:1 LOSC Lille 2024/25 Liga Mistrzów Eliminacje - Play-off
20.08.2024 20.08.2024 LOSC Lille 2:0 Slavia Praga 2024/25 Liga Mistrzów Eliminacje - Play-off

Często zadawane pytania

10.09.2026 odbył się mecz Slavia Praga - RC Lens zakończony wynikiem 2:3.